کد خبر: 307697
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰

مربیان ویژه تبلیغ کودک و نوجوان در حوزه علمیه خراسان شمالی تربیت می‌شوند

حجت الاسلام سالاری مکی

حجت‌الاسلام حجت سالاری مکی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی، اظهار کرد: حوزه علمیه استان خراسان شمالی با همکاری حوزه‌های علمیه قم و مشهد و با بهره‌گیری از اساتید شاخص کشوری برای حوزویان این استان دوره تربیت مربی کودک و نوجوان برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه طلاب و حوزویان خراسان شمالی از این دوره استقبال خوبی داشته‌اند، افزود: در مرحله ثبت‌نام دوره تربیت مربی کودک و نوجوان 130 نفر از طلاب این استان ثبت‌نام کردند که از میان آن‌ها 50 نفر به‌منظور شرکت در دوره انتخاب شدند.

حجت‌الاسلام سالاری مکی با بیان اینکه 130 ثبت‌نام کننده در دوره از میان خواهران و برادران حوزوی بوده‌اند، خاطرنشان کرد: از خواهران و برادران ثبت‌نام کننده در دوره در طول چهار روز مصاحبه گرفته و گزینش شدند و نفرات برگزیده به‌منظور شرکت در دوره راهنمایی شدند.

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی با بیان اینکه دوره تربیت مربی کودک و نوجوان تا پایان فصل تابستان ادامه دارد، تصریح کرد: این دوره در طی 11 هفته و با به‌کارگیری اساتید مجرب و متخصص درزمینهٔ پرورش کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

 حجت‌الاسلام سالاری مکی با بیان اینکه این دوره با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه‌های علمیه قم و مشهد برگزار می‌شود گفت: اساتید برگزارکننده این دوره از اساتید تربیتی کودک و نوجوان شاخص کشور هستند.

وی اظهار کرد: امید است با برگزاری چنینی دوره‌هایی سطح علمی طلاب و حوزویان استان بهبود یابد و شاهد تشکیل شبکه تبلیغی متخصص و کارآمد در استان باشیم.

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی افزود: مصاحبه و گزینش از شرکت‌کنندگان در روزهای بیست و دوم تا بیست و پنجم تیرماه انجام شد و مقرر شد تا کلاس‌های دوره در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هر هفته و به مدت 11 هفته برگزار شود.

حجت‌الاسلام سالاری مکی با بیان اینکه دوره آموزشی تربیت مربی کودک و نوجوان در زمینه‌های گوناگونی برگزار می‌شود، تصریح کرد: دوره آموزشی تربیت مربی کودک و نوجوان در زمینه‌هایی ازجمله مبانی تعلیم و تربیت، طراحی، تکنولوژی آموزشی، ادبیات کودک و نوجوان، روش کلاس داری، روش بیان احکام، مسابقات فرهنگی و اردو داری برگزار خواهد شد.

دبیر شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی با اشاره به لزوم برگزاری چنین دوره‌هایی به‌منظور ارتقای سطح دانش طلاب و حوزویان استان گفت: به شرکتت کنندگان دوره تربیت مربی کودک و نوجوان پس از پایان دوره گواهی‌نامه معتبر مربیگری اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

سفارش آنلاین انواع آگهی ها

 + 1
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top