آخرین اخبار

کد خبر: 307951
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 200 کيلو ترياک در پایتخت

کشف 200 کيلو ترياک در پایتخت

گروه استان‌ها - تهران بزرگ - رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهر یزد، گفت: از متهمان 200 کيلو و 450 گرم ترياک کشف شد.

سرهنگ "محمد بخشنده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پايگاه هفتم پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، یکی از قاچاقچیان شناسایی و مشخص شد که قصد دارد با همکاری یکی از همدستانش مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از شهرستان های جنوبی کشور به تهران منتقل کند.

اين مقام انتظامي، عنوان داشت: با مشخص شدن این موضوع، تيمي از ماموران این پایگاه ضمن دریافت نیابت قضائی به شهرستان یزد اعزام و در همکاری با پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان، مسير خودرو متهمان را شناسایی و در یک تعقیب و گریز نه چندان طولانی و با شلیک هوایی، خودرو آنها را در مسیر یزد به تهران متوقف کردند.

وی افزود: هر 2 متهم اصلی پرونده دستگیر و در بازرسی انجام شده 200 کيلو و 450 گرم ترياک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به این که پلیس در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ کوتاه نمی آید، گفت: متهمان پس از اعتراف به جرایم خود، برای سیر تحقیقات قضائی به دادسرا منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top