آخرین اخبار

کد خبر: 307969
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

سارقان مسلح منازل در عملیات ضربتی پلیس زاهدان دستگیر شدند

 

سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه منازل در شهر زاهدان، تیمی ویژه ازکارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی اظهارات یکی از مال باختگان که در محدوده خیابان جام جم مورد دستبرد اعضای این باند مخوف قرار گرفته بودند، مشخص شد حوالی ساعت 23 شامگاه هفتم خرداد ماه 4 مرد جوان با سر و صورت پوشیده پس از ورود به داخل منزل با سر و صدا و ایجاد رعب و وحشت و تهدید سلاح گرم؛ گاو صندوق 500 کیلویی حاوی 7 میلیارد ریال طلا و جواهر را به سرقت برده و سپس با یک دستگاه پژو 405 نقره ای رنگ پلاک مخدوش متواری شدند.

سردار قنبری تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده با کمترین آثار بجامانده از اعضای این باند که به صورت حرفه ای و سازمان یافته نقشه های سرقت خود را در مناطق مختلف شهر زاهدان پیاده می کردند، ادامه داشت تا اینکه سرنخ های جدیدی از اعضای این باند به دست آمد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان زبده اداره مبارزه با جرایم جنایی پس از چندین ماه کار بی وقفه شبانه روزی سرانجام اعضای این باند سازمان یافته را که از تیرماه سال گذشته دست به چندین فقره سرقت مسلحانه زده بودند را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

وی گفت: با جمع آوری مستندات و ادله کافی در خصوص دست داشتن متهمان در سرقت های اخیر پس از اخذ مجوز قضائی، تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه اعضای این باند 10 نفره را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسي از محل يک قبضه سلاح کلت کمري، يک قبضه تپانچه، چهار قبضه چاقوي بزرگ و 15 دستگاه تلفن همراه و سه دستگاه خودروي پژو 405 نقره اي و مشکي رنگ کشف کردند.

سردار قنبری بیان داشت: اعضای این باند سرقت های مخوف در چندین مرحله بازجویی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی استان به 7 فقره سرقت مسلحانه از منازل به ارزش تقریبی 30 میلیارد ریال در مناطق مختلف شهر زاهدان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی آنان ادامه دارد.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top