آخرین اخبار

کد خبر: 308057
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف ۱۱۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار غلامعباس غلامزاده در نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران استان به مناسبت روز خبرنگار که صبح امروز در سالن ولایت ستاد فرماندهی انتظامی چهارمحال وبختیاری برگزار شد، با اشاره به اینکه خبرنگاران طلایه‌داران جبهه دانایی و آگاهی هستند، اظهار کرد: خبرنگاران با قلم و اندیشه خود به دفاع از مردم می‌پردازند.

این مقام ارشد انتظامی استان با بیان اینکه خبرنگاران عنصر اصلی اطلاع‌رسانی هستند، افزود: خبرنگاران نقش موثری در کاهش و پیشگیری از تخلفات و جرایم در جامعه دارند.

سردار غلامزاده اشراف اطلاعاتی و حضور هدفمند به منظور جلوگیری از وقوع جرم، برخورد جدی با هنجارشکنان، مبارزه جدی با باندها و خرده‌فروشان مواد مخدر، مبارزه جدی با قاچاق کالا و برخورد با جرایم حوزه مجازی را از جمله مهم‌ترین اولویت‌های نیروی انتظامی در سال جاری برشمرد.

وی به تجمیع خطوط ۱۱۰ اشاره و تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۹۹ هزار مورد تماس با سامانه ۱۱۰ ثبت شده که از این تعداد بیش از ۶۶ هزار مورد تماس منجر به عملیات شده است.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون بیش از یک تن و ۳۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و در این راستا ۱۴ باند تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی و منهدم شد.

عالی ترین مقام انتظامی استانچهارمحال و بختیاری اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است.

سردار غلامزاده با اشاره به افزایش ۴۸ درصدی کشفیات سرقت در استان از ابتدای سال جاری تا کنون، اضافه کرد: در این راستا ۱۲۸۰ نفر سارق خرد و باند شناسایی و دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۵۰۰ پرونده در حوزه پلیس فتا تشکیل شده است که نسبت به سال گذشته حدود ۷۰ درصد افزایش داشته است.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top