قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 308071
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش تصادفات يک ضرورت است

ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش تصادفات يک ضرورت است

گروه استان‌ها- همدان- فرمانده انتظامي استان گفت: آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش وقوع تصادفات و افزايش انضباط عبور و مرور يک ضرورت انکارناپذير است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح" در جلسه قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راهور استان گفت: آموزش و فرهنگ سازي، نقش بسزايي در اصلاح ترافيک در سطح جامعه دارد.

وي با اشاره به اينکه موضوع ترافيک نياز به يک کار جمعي دارد، تصريح کرد: فرهنگ‌سازي رفتار ترافيکي و آموزش فرهنگ ترافيک، موثرترين روش در کاهش تصادفات رانندگي است.

فرمانده انتظامي استان، 3 عامل انسان، جاده و خودرو را از کاربران اصلي ترافيک در جامعه دانست و بيان داشت: مشارکت مردم، تضمين کننده ارتقاء سطح آگاهي‌ها و پيشگيري از وقوع تصادفات است.

سردار کامرانی صالح با تاکيد بر اينکه نيروي انتظامي در راستاي ارتقاء فرهنگ عمومي جامعه، تلاش‌هاي زيادي را در دستور کار قرار داده، افزود: ارتقاء ارتباط متقابل پليس با جامعه، گره‌گشاي بسياري از مشکلات، معضلات و آسيب‌هاي اجتماعي و ترافيک است.

وي اضافه کرد: با توجه به رشد سريع شهرها و افزايش ترافيک در جاده‌ها، مسئله ترافيک و تصادفات بيشتر نمود يافته است و پليس به منظور کاهش تصادفات و سوانح جاده‌اي علاوه بر اعمال قانون، با حضور در بين آحاد جامعه نسبت به ارتقاء آگاهي شهروندان اقدام مي‌کند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه انضباط‌بخشي و فرهنگ سازي را دو رسالت مهم پليس در جامعه برشمرد و گفت: استفاده از ظرفيت‌هاي مردمي و ساير سازمان‌هاي دولتي و غيردولتي براي اجراي فرهنگ صحيح ترافيک در جامعه لازم و ضروري است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top