آخرین اخبار

کد خبر: 308071
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش تصادفات يک ضرورت است

ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش تصادفات يک ضرورت است

گروه استان‌ها- همدان- فرمانده انتظامي استان گفت: آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافيک در کاهش وقوع تصادفات و افزايش انضباط عبور و مرور يک ضرورت انکارناپذير است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح" در جلسه قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راهور استان گفت: آموزش و فرهنگ سازي، نقش بسزايي در اصلاح ترافيک در سطح جامعه دارد.

وي با اشاره به اينکه موضوع ترافيک نياز به يک کار جمعي دارد، تصريح کرد: فرهنگ‌سازي رفتار ترافيکي و آموزش فرهنگ ترافيک، موثرترين روش در کاهش تصادفات رانندگي است.

فرمانده انتظامي استان، 3 عامل انسان، جاده و خودرو را از کاربران اصلي ترافيک در جامعه دانست و بيان داشت: مشارکت مردم، تضمين کننده ارتقاء سطح آگاهي‌ها و پيشگيري از وقوع تصادفات است.

سردار کامرانی صالح با تاکيد بر اينکه نيروي انتظامي در راستاي ارتقاء فرهنگ عمومي جامعه، تلاش‌هاي زيادي را در دستور کار قرار داده، افزود: ارتقاء ارتباط متقابل پليس با جامعه، گره‌گشاي بسياري از مشکلات، معضلات و آسيب‌هاي اجتماعي و ترافيک است.

وي اضافه کرد: با توجه به رشد سريع شهرها و افزايش ترافيک در جاده‌ها، مسئله ترافيک و تصادفات بيشتر نمود يافته است و پليس به منظور کاهش تصادفات و سوانح جاده‌اي علاوه بر اعمال قانون، با حضور در بين آحاد جامعه نسبت به ارتقاء آگاهي شهروندان اقدام مي‌کند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه انضباط‌بخشي و فرهنگ سازي را دو رسالت مهم پليس در جامعه برشمرد و گفت: استفاده از ظرفيت‌هاي مردمي و ساير سازمان‌هاي دولتي و غيردولتي براي اجراي فرهنگ صحيح ترافيک در جامعه لازم و ضروري است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top