قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 308088
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اقتدار نیروهای مسلح، معادلات دشمنان را برهم زده است - تهران نیاز به 200 کلانتری دارد

عیسی فرهادی:

اقتدار نیروهای مسلح، معادلات دشمنان را برهم زده است/ تهران نیاز به 200 کلانتری دارد

گروه استان‌ها – تهران بزرگ – فرماندار تهران، با حضور در جلسه "مجمع انجمن خیرین امین"، مسئولیت های نیروی انتظامی را خطیر برشمرد و گفت: اقتداری که امروز در نیروهای مسلح وجود دارد، معادلات دشمنان را برهم زده است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "عیسی فرهادی "فرماندار شهر تهران، که در مراسم مجمع خیرین امین شرکت کرده بود، با اشاره به این که اقتدار نیروهای مسلح، معادلات دشمن را در مواجهه با ایران اسلامی برهم زده است، گفت: بی شک ایران در منطقه به قدرتی بدل شده است که دشمن را یارای رویارویی با آن نیست.

فرماندار تهران، عنوان داشت: با رهبری و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حضور مردم و اقتدار نیروهای مسلح، معادله تصمیم گیری‌های استکبار جهانی علیه ما بر هم خورده است.

وی با اشاره به این که به مصداق نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، هیچ پلیسی را در دنیا نمی توان یافت، افزود: پلیس در کشور ایران نیرویی دلسوز، متشرع و جان برکف است که با جانفشانی های خود اجازه نمی دهد جان و مال مردم به خطر بیفتد.

فرهادی، تصریح کرد: امکانات و تجهیزات نیروی انتظامی باید بیشتر از گذشته باشد چرا که نیروی انتظامی به خصوص فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از نظر امکانات در مظلومیت بالایی قرار دارد و نیاز است که بخش های مختلف جامعه از جمله خیرینی که در حوزه زیرساخت های امنیت فعالیت دارند، پای کار بیایند.

وی با اشاره به مصوبه قانون در تاریخ 1377 اشاره و تاکید کرد: این قانون 21 سال پیش تدوین شد و بر اساس آن باید شهر تهران دارای 200 کلانتری می شد، اما د رحال حاضر فقط 83 کلانتری داریم و نیاز است تا سال 1400، این کمبود جبران شود.

فرماندار تهران با تاکید بر این مطلب که هیچ ماموریتی در تهران نیست که بخشی از آن مرتبط با نیروی انتظامی نباشد، اظهار داشت: کمتر پیش می آید که رویدادی در تهران پیش بیاید که نیروی انتظامی در آن دخیل نباشد، پس نیاز است بیش از گذشته به زیرساخت های پلیس از نظر امکانات، تجهیزات و اماکن اداری آن، پرداخته شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top