آخرین اخبار

کد خبر: 308102
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

کشف 90 راس دام فاقد مجوز در فاروج

کشف 90 راس دام فاقد مجوز در فاروج

گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان فاروج از توقیف 10 دستگاه خودرو و کشف 90 راس دام فاقد مجوز در این شهرستان طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"یداله نوروزی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: صبح امروز در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه حمل تعداد زیادی دام قاچاق در سطح شهرستان فعالیت دارند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محور "فاروج به قوچان" کردند، افزود: ماموران حین کنترل خودروهای عبوری موفق شدند 10 دستگاه خودرو که اقدام به حمل تعداد زیادی دام فاقد مجوز کرده بودند را متوقف کنند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از این خودروها 83 راس گوسفند و  7 راس گاو که فاقد هرگونه مجوز بودند کشف و ضبط شدند.

سرهنگ نوروزی با بیان اینکه در همین رابطه یک تن و 200 کیلو مرغ منجمد قاچاق نیز کشف و ضبط شد، افزود:  10 متهم نیز در رابطه با این پرونده دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج با اشاره به اینکه خودروهای توقیف شده راهی پارکینگ شدند از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top