آخرین اخبار

کد خبر: 308126
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

36 هزار عدد داروی غیرمجاز در لنگرود كشف شد

36 هزار عدد داروی غیرمجاز در لنگرود كشف شد

گروه استان‌ها - گيلان - فرمانده انتظامي لنگرود از کشف 36 هزار عدد انواع دارو و عرقيجات غیرمجاز و غيربهداشتي در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ " مجيد نيكویي " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبرگفت: در پی دريافت خبری مبنی بر فروش انواع داروهاي غیرمجاز توسط فردي در شهرستان لنگرود، بررسي موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.

اين مقام انتظامي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي با انجام تحقيقات نامحسوس از صحت موضوع اطمينان حاصل كردند و مشخص شد فرد مورد نظر داروهاي غيرمجاز را در منزلش نگهداري مي‌كند.

وي بيان داشت: پس از هماهنگی قضائی ماموران انتظامي به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسي از اين مكان 25 هزار و 220 عدد قرص‌هاي لاغري، چاقي و نيروزا غيرمجاز، 9 هزار بطري عرقيجات غيربهداشتي، هزار و 420 عدد قرص غیر مجاز، 361 قوطی اقلام رژیمی غيرمجاز، 474 گرم ترياك و ۳ عدد آلات و ادوات استعمال موادمخدر کشف کردند.

فرمانده اننتظامي شهرستان لنگرود در پايان با بيان اينكه برابر نظر کارشناسان ارزش داروهاي کشف شده در مجموع بالغ بر 4 ميليارد ریال است تصریح کرد: متهم 36 ساله پس از تشکيل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top