کد خبر: 308137
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان:

یک تُن قیر هم به راهداری تحویل نشده است

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان قم با بیان اینکه ایجاد پایانه بار در استان جزو خواستههای رانندگان است گفت: به دنبال کلنگ زنی این پایانه در هفته دولت هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ابوالفضل جمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم با اشاره به وضعیت تصادفهای استان قم اظهار کرد: تصادفهای استان در چهار ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کمتر بوده و شاهد تلفات کمتری در این تصادفات در محورهای ستان قم است , عامل 70 درصد از تصادفات جرحی در استان قم عامل انسانی است.

وی ادامه داد: جادههای استان قم جادههای ایمنی هستند و در آینده هم ایمنی این جادهها افزایش پیدا میکند، تصادفات جادههای استان قم مورد بررسی قرار میگیرند تا شاهد کاهش این تصادفات باشیم.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان قم افزود: ایجاد پایانه بار در استان جزو خواستههای رانندگان است و در این راستا 37 هکتار زمین به یک شرکت مربوطه تحویل داده شد , به دنبال کلنگ زنی آن در هفته دولت هستیم. این شرکت متعهد شده است که پایانه موقت را تا یک سال، فاز نخست پایانه را تا دو سال و کل پایانه را تا سه سال تکمیل کند.

جمالی افزایش تعداد زائران اربعین را پیش بینی مدیران کشور دانست و تصریح کرد: اگر تمام ظرفیت ناوگان اتوبوسی برای انتقال زائران به کار گرفته شود، باز هم مشکل پیش میآید و در این راستا برنامه ریزی ایجاد سه منطقه برای انتقال زائرین اربعین از مرز مهران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه طول راه های استان 1809 کیلومتر است، گفت: پنج سال پیش با همکاری پلیس و اداره راه و شهرسازی و تحلیل تصادفات در مجموع 66 نقطه حادثه ساز در محورهای مواصلاتی استان شناسایی شد که در سال 1396، 23 نقطه رفع شد و در سال جاری به دنبال ارتقای ایمنی در 10 نقطه دیگر هستیم.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top