آخرین اخبار

کد خبر: 308150
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

اختتامیه دومین جشنواره قلم وعدالت در کرمان برگزار می شود

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، محمد باقر اسلامی ظهرسه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره «قلم وعدالت» در تاریخ 26 مردادماه  در محل سالن شهید نوروزی زاده دادگستری کرمان برگزار می شود.

وی ادامه داد: آزاد ابراهیم زادگان، رئیس مرکز رسانه قوه قضائیه به همراه مهدی کشتدار، مدیرعامل خبرگزاری میزان میهمان و سخنران ویژه مراسم اختتامیه جشنواره خواهد بود.

اسلامی اعلام کرد: در این مراسم اعضا شورای قضائی استان، مسئولان و مدیران استان نیز حضور خواهند داشت و امام جمعه، استاندار کرمان و رئیس کل دادگستری استان، نیز سخنرانی می کنند.

وی  هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد یک رقابت سالم و اصولی بین اصحاب مطبوعات و توسعه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از رویدادهای حوزه قضایی دانست و افزود: ایجاد زمینه آموزش و بالا بردن آگاهی های حقوقی و قضائی  مردم از طریق رسانه ها  ضرورت دارد.

اسلامی برگزاری این جشنواره را در راستای قدر دانی و ارج نهادن به تلاش ها و خدمات صاحبان رسانه دراستان دانست و اظهار کرد: برای ارتقاء سطح علمی  و حرفه ای خصوصا دانش حقوقی اصحاب رسانه تلاش می کنیم.

وی عنوان کرد: اصحاب رسانه در استان کرمان به عنوان یکی ار ارکان مهم جامعه، طی چند سال گذشته همواره همگام و همراه با برنامه های دستگاه قضائی بوده اند .

اسلامی گفت: مراسم اختتامیه دومین  جشنواره با حضور رسانه ها و خبرنگاران برتر در روز26 مرداد ماه برابر با ولادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع) و بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، برگزارمی شود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top