قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 308208
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

روابط اقتصادی همدان و اقلیم کردستان عراق تقویت شود

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، سید سعید شاهرخی بعدازظهر پنج شنبه در جلسه با هیئت بازرگانی و تجاری اقلیم کردستان عراق با اشاره به ظرفیت‌های عظیم استان همدان در بخش‌های کشاورزی، صنایع و معادن، گردشگری، پزشکی و خدماتی بر تعامل بیشتر و روابط اقتصادی استان همدان با اقلیم کردستان عراق تاکید کرد.

شاهرخی گفت: بسیاری از محصولات کشاورزی همدان دارای شهرت ملی و بین‌المللی است و همدان دارای ۱۸۰۰ اثر تاریخی است و این آمادگی وجود دارد که روابط خود را با کشورهای دیگر و همسایه ها گسترش دهیم.

رئیس اتحادیه واردکنندگان و صادرکنندگان اقلیم کردستان عراق نیز در این نشست همدان را دارای ظرفیت های مناسب در بسیاری از بخش ها خواند.

شیخ مصطفی عبدالرحمان عبدالله گفت: استان همدان در حوزه چرم و صنایع دستی قوی است و برای ارتباط و تعامل بیشتر در زمینه صادرات و واردات با استان همدان آماده هستیم.

گفتنی است در این نشست که تعدادی از بازرگانان حوزه کیف و کفش و صنایع دستی اقلیم کردستان عراق و مدیران واحدهای تولیدی استان و رئیس اتاق بازرگانی و رئیس اتحادیه کیف و کفش استان همدان و استان آذربایجان شرقی حضور داشتند چندین تفاهمنامه اقتصادی امضا شد.

تفاهم نامه ها بین شرکت های بازرگانی و واحدهای تولیدی استان همدان و اقلیم کردستان منعقد شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top