آخرین اخبار

کد خبر: 308243
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

جشن بزرگ غدیر امشب در پارک کوهستان یزد برگزار می شود

عباس ملازینلی در گفتگو با خبرنگار اقتصادآینده با اشاره به اینکه جشن بزرگ غدیر امشب در پارک کوهستان یزد برگزار می شود، اظهار داشت: این جشن شب گذشته نیز در میدان امیرچقماق برگزار شد و بر اساس برنامه ریزی انجام شده، در روزهای ۲۷ و ۲۹ مردادماه نیز به ترتیب در پارک لاله و پارک غدیر برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: جشن بزرگ غدیر امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در پارک کوهستان یزد برگزار می شود و برنامه های متنوع و شاد همچنین برنامه هایی با محتوای واقعه غدیر در آن گنجانده شده است.

ملازینلی همچنین از برگزاری جشن های محله ای غدیر خبر داد و عنوان کرد: این جشن ها از ابتدای هفته گذشته تا روز مباهله در محله های مختلف یزد برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد یادآور شد: این جشن امشب از ساعت ۲۰:۳۰ در میدان اطلسی، بازارچه اطلسی برگزار می شود و در کنار جشن محله ای، ایستگاه سلامت نیز در این بازارچه مستقر خواهد شد.

ملازینلی ادامه داد: امشب همچنین سرود خیابانی نیز در پارک آزادگان اجرا می شود که علاقمندان می توانند از ساعت ۲۱ شاهد اجرای این برنامه باشند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در ایام دهه امامت و ولایت برنامه پرده خوانی چند رسانه ای غدیر نیز برگزار می شود، عنوان کرد: این برنامه امشب در امامشهر، بلوار رسالت، بعد از کوچه حضرت رقیه، هیئت اباصالح اجرا می شود.

به گزارش اقتصادآینده، ستاد مبشر غدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد برای ایام دهه امامت و ولایت بالغ بر ۴۰۰ برنامه در نقاط مختلف شهر برگزار خواهد کرد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top