قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 308268
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۲
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

فستیوال مدارس فوتبال منتخب استان قم با محور دوستی و مهرورزی برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: فستیوال مدارس فوتبال منتخب در استان قم با حضور تیم نوجوانان هلال احمر به مدت دو شب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی عنوان کرد: ۱۰ مدرسه فوتبال در این فستیوال حضور یافتند و به مصاف هم رفتند.

وی اظهار کرد: فستیوال مدارس فوتبال منتخب در استان قم به مدت دو شب برگزار شد.

مصباحی بیان کرد: آکادمی ستارگان هلال احمر، فعالیت های خود را از سال ۷۶ آغاز کرده و همچنان با حضور پرشور نوجوانان این فعالیت ها ورزشی در راستای حمایت از سلامت و زندگی اسنان ها که از اهداف هلال احمر است، ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۵۰ نوجوان آموزش های ورزش فوتبال را فراگرفته اند که امسال طبق روال گذشته یک فستیوال برگزار شد و بهترین تیم های استان به آن دعوت شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خاطرنشان کرد: با حضور این فوتبال آموزان رقابت و بازی های دوستانه ای انجام شد و این رقابت ها به پایان رسید و خانواده ها در برنامه پایانی حضور یافتند.

وی گفت: در این رقابت ها گروه سنی از ۷ تا ۱۴ سال را پوشش داده ایم و تلاش می کنیم نوجوانان مستعد در مسابقات شرکت داده شوند.

مصباحی بیان کرد: فوتبال آموزان توانایی های خوبی دارند و تحت عنوان تیم های منتخب در طول سال با آن ها کار می شود.

وی افزود: برنامه ریزی ۵ ساله ای را برای آن ها تعریف شده است تا علاوه به حفظ و نگهداری آنها و سازماندهی جهت مشارکت در فعالیت های امدادی و بشردوستانه؛ فوتبالیست های خوبی برای استان تربیت شوند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم عنوان کرد: این گروه سنی توسط استعدادهای تیم ملی دیده می شوند و قطعا برنامه هایی در سطح کشور برای آن ها وجود دارد تا جذب تیم های ملی شوند.

وی بیان کرد: فراگیرانی که تحت عنوان فستیوال فعال اند ۲۰ نفر از هر مدرسه فوتبال هستند که ۳۰۰ نفر در گروههای سنی مختلف در دو شب با هم رقابت کردند.

وی تاکید کرد: فستیوال هیچگاه برای برد و باخت در این گروه سنی مطرح نیست بلکه می خواهد فرزندان رفتار اجتماعی و منش ورزشی را یاد بگیرند و در کنار هم دوستان زیادی پیدا کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: ما بر آنیم این فرزندان در کنار یکدیگر دوستی و مهرورزی را یاد بگیرند بر این اساس در پایان رقابت ها به کل تیم ها و بچه های فوتبال آموز مدال طلا اهداء می شود تا موجب خوشحالی آن ها را فراهم کرده باشیم و به ادامه بازی در عرصه فوتبال ترغیب شوند+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top