کد خبر: 308297
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

رییس کل جدید دادگستری قم معرفی شد

حجت الاسلام مظفری به عنوان رییس کل دادگستری قم معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژ‌ه‌ای معاون اول قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری به عنوان رییس کل دادگستری قم معرفی شد و همچنین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی، رییس کل سابق دادگستری قم تقدیر شد.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در این مراسم عنوان کرد: مردم نسبت به برخی ناهنجاری‌ها و مسائل در قم رنج می‌برند و نیاز است با تدبیر و قاطعیت با این موضوعات برخورد شود؛ امروز عده‌ای محدود به دنبال قانون شکنی هستند و نباید اجازه داد این افراد به اهداف خود برسند.

وی افزود: مردم علی الخصوص مردم قم نمی‌توانند تحمل کنند که ارزش‌هایی که برای آن، عزیزان و جوانان بسیاری شهید شدند، زیرپا گذاشته شود.

معاون اول قوه قضاییه بیان کرد: مردم انتظار دارند که با فسادهای مالی و اخلاقی برخورد شود و یک امیدواری در مردم ایجاد شده است که دستگاه قضایی با مفسدین، سریع، دقیق و بدون تبعیض برخورد قاطع کند و باید این امر محقق شود.

حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی در این مراسم عنوان کرد: آرای صادر شده توسط قضات قم، نشان دهنده درک بالای حقوقی آنان است و فضای معنوی قم در این موضوع بسیار اثرگذار است.

وی افزود: قم دارای کمترین تخلفات و آلودگی‌های مادی و اخلاقی در ادارات و دستگاه‌های قضایی است و همچنین میزان تخلفات در استان قم بسیار پایین تر از استان‌های دیگر است.

رییس کل سابق دادگستری قم بیان کرد: در استان قم 1378برنامه عملیاتی در قم اجرایی شد و بر اساس این برنامه‌ها، راهبردهای کلانی تبیین شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری رییس جدید دادگستری قم نیز در این مراسم عنوان کرد: کاهش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی با استفاده از روش‌ها و ظرفیت‌های علمی از اولویت‌های کاری دادگستری قم خواهد بود.

وی افزود: علما، حوزه‌های علمیه و مردم قم بیشترین نقش را در تشکیل حکومت اسلامی داشتند و لازم است مردم این شهر حلاوت اجرای قانون و عدالت را بچشند و در این راستا لازم است اقدامات مورد نیاز به طور جدی پیگیری شود.

لازم به ذکر است، حجت الاسلام مظفری، پیش از این عهده دار مسئولیت ریاست دادگستری خراسان رضوی بود و حجت الاسلام و المسلمین خلیلی نیز به عنوان رییس کل جدید دادگستری استان گیلان انتخاب شد.

 + 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top