کد خبر: 308298
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
رییس کل دادگستری قم:

کاهش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی از اولویت‌های دادگستری قم

رییس کل دادگستری قم گفت: کاهش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی با استفاده از روش‌ها و ظرفیت‌های علمی از اولویت‌های کاری دادگستری قم خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین علی مظفری صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری قم عنوان کرد: تحقق اهداف کلان سند تحول دستگاه قضایی علی الخصوص تحقق حقوق عامه، از اهداف و اولویت‌های دادگستری استان قم قرار خواهد گرفت.

وی افزود: به دنبال کاهش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی با استفاده از روش‌ها و ظرفیت‌های علمی خواهیم بود و این موضوع از اولویت‌های کاری دادگستری قم قرار می‌گیرد؛ در استان خراسان رضوی نیز این روند مورد توجه قرار گرفت و موفقیت آمیز بود و این روند در قم نیز پیگیری خواهد شد.

رییس کل دادگستری قم بیان کرد: قم شهر علم و اجتهاد است و حکومت نیز بر اساس قوانین اسلامی و فقه است و از همین جهت باید از ظرفیت علما و مراجع در اتان قم بهره گرفته شود.

وی ادامه داد: تعامل با دستگاه‌ها و ادارات دولتی از اهداف دادگستری قم است و در کنار مجموعه‌های دولتی به دنبال رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی از جمله رونق اقتصادی، خواهیم بود.

مظفری تصریح کرد: علما، حوزه‌های علمیه و مردم قم بیشترین نقش را در تشکیل حکومت اسلامی داشتند و لازم است مردم این شهر حلاوت اجرای قانون و عدالت را بچشند و در این راستا لازم است اقدامات مورد نیاز به طور جدی پیگیری شود.

وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در دادگستری قم انجام شده است و لازم است از زحمات حجت الاسلام و المسلمین خلیلی در این خصوص قدردانی کرد و امیدوارم در مسئولیت جدید توفیقات بیشتری را کسب کنند.

 + 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top