کد خبر: 308301
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۱۹
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

اهمیت نقش فرهنگ سازی در راه رسیدن به رونق تولید

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم فرهنگ سازي در بحث رونق توليد را مهم دانست و گفت: براي اينكه مردم، مسئولان و فعالان اقتصادي وظايف خود را به خوبي انجام دهند نيازمند فراهم سازي زمينه هاي فرهنگي آن هستيم.
 
به نقل از روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي استان قم؛ شعاعي در ديدار با امام جمعه دستجرد با اشاره به اهميت حمايت از صنايع كوچك و تلاش براي رونق توليد اظهارکرد: ما براي حمايت و رفع مشكلات واحدهاي صنعتي براي خود زمان و محدوديت كاري قائل نيستيم وتا ديروقت هرروز براي پيگيري امور كار مي كنيم.
 
وي فرهنگ سازي در بحث رونق توليد را مهم دانست و گفت: براي اينكه مردم، مسئولان و فعالان اقتصادي وظايف خود را به خوبي انجام دهند نيازمند فراهم سازي زمينه هاي فرهنگي آن هستيم.
 
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم حركت بدور از بخش نگري را مورد تاكيد قرار داد و افزود: در بحث رونق توليد مردم وظايف خود را انجام داده اند و اين ما مسئولان هستيم كه مي بايست براي حل مشكلات تلاش كنيم.
 
حجت الاسلام والمسلمين ابراهيمي امام جمعه دستجرد نيز در اين ديدار با اشاره به توانمندي هاي مناطق روستايي دستجرد اظهارکرد: خانوارهاي روستايي در اين منطقه از استعداد و ظرفيت بالايي برخورداراست و نمونه هاي بارزي در اين زمينه حضور دارند ولي لازم است مسئولان با حمايت از آن ها براي توسعه و رونق اين كسب وكارها تلاش بيشتري كنند.
 
وي با بيان اينكه براي پيگيري مشكلات توليدكنندگان بازديدها و ديدارهايي با فعالان بخش صنعت و توليد منطقه انجام شده است گفت: اين امكان وجود دارد تا با همت مسئولان و خود مردم زمينه اشتغال جوانان و بيكاران فراهم شود و نتايج اين اقدامات قطعا ارزشمند خواهد بود.
 
امام جمعه دستجرد در ادامه با تقدير از اهتمام شركت شهرك هاي صنعتي قم براي رونق توليد در منطقه بيان کرد: فرصت هايي در منطقه وجود دارد كه سال ها از آغاز آنها گذشته ولي به نتيجه مطلوب نرسيده است لذا هرگامي كه براي راه اندازي آنها برداشته شود امري مبارك است.
 
گفتني است مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي قم در حاشيه اين ديدار ضمن حضور در ناحيه صنعتي دستجرد ضمن بازديد از زيرساخت هاي ناحيه صنعتي از چند واحد صنعتي بازديد کرده و با سرمايه گذاران به گفتگو پرداخت.


+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top