آخرین اخبار

کد خبر: 308320
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

بیش از ۹ هزار اثر در جشنواره تولیدات مراکز استان ها داوری شد

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، علی دارابی بعدازظهر یک شنبه در اختتامیه بیست دومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال اثرات خوبی به دبیر خانه جشنواره ارسال شده بود انتخاب اثرات با دشواری انجام شد.

دارابی ادامه داد: برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند به شناساندن آداب رسوم و معرفی اقلیم و فرهنگ هر استان کمک بسزایی داشته باشد.

وی با اشاره به برنامه سه ساله سازمان صدا و سیما گفت: دو هزار برنامه مستند در حوزه تاریخی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در راستای رونق تولید تدوین شده است.

معاون امور استان های صداو سیما در ادامه به انتخابات مجلس شورای اسلامی طی امسال اشاره کرد و گفت: وظیفه صدا وسیما در این راستا فراهم کردن حضور مردم در انتخابات است.

دارابی همچنین به تعیین تکلیف وضعیت نیروی های حق التحریری سازمان صدا و سیما اشاره کرد و افزود: امسال ۴۰ نیرو این سازمان قراردادی می شوند.

وی با بیان اینکه هم افزایی خوبی بین صدا و سیمای استان ها وجود دارد، اظهارکرد: در حوزه برنامه ریزی تولیدات مشترکی بین استان های ایلام  و مازندران در حوزه محیط زیست شاهد بوده ایم و همچنین در خراسان رضوی رادیو زیارت و استان فارس برنامه چهلچراغ مستند سازی شده است.

معاون امور استان های صداو سیما اعلام کرد: بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان ها در تابستان ۹۸ به میزبانی استان اردبیل برگزار خواهد شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top