کد خبر: 308335
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

آمادگی کامل پلیس یزد برای برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی

آمادگی کامل پلیس یزد برای برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی

گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل پلیس یزد برای برگزاری اجلاس بین المللی "پیرغلامان حسینی" خبر داد و گفت: پلیس از هم اکنون آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی را دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا میرحیدری" در جمع کارکنان پلیس استان یزد ضمن تبریک عید غدیر با اشاره به توفیقات خوب پلیس استان یزد در ماه گذشته افزود: با رشادت ها و ایثارگری های ماموران انتظامی، شاهد کشف قریب 4 تن انواع موادمخدر در مردادماه بوده ایم که این اقدامات در راستای صیانت از جوانان و خانواده ها بسیار مهم و تاثیرگذار است.

فرمانده انتظامی استان یزد تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا در حراست از اموال مردم و کنترل مجرمان با یک همبستگی و هم افزایی بین پلیس های تخصصی توفیقات بیشتری را به دست آوریم.

سردار میرحیدری در ادامه ضمن اشاره به برگزاری هفدهمین اجلاس بین المللی "پیرغلامان حسینی" از پنجم تا هشتم شهریورماه به میزبانی یزد گفت: پلیس استان از هم اکنون آمادگی کامل برای برگزاری این مراسم باشکوه و معنوی را دارد.

وی اظهار داشت: بیش از 660 نفر از شخصیت های بزرگ شیعی از ایران و کشورهای مختلف اسلامی در این اجلاس شرکت خواهند کرد که ما باید تمام تلاش خود را در معرفی پلیس اسلامی به کشورهای جهان را به کار بندیم.

این مقام ارشد انتظامی در استان یزد با بیان اینکه ماموریت های پلیس معرف و نماد جدیت و اقتدار ناجا است گفت: امنیت یکی از اصلی ترین و مهم ترین موضوعات و نیازهای هر جامعه است پس باید با هم افزایی و همکاری سایر دستگاه های مسئول و مشارکت مردمی جهت حفظ و ارتقاء آن تلاش کنیم.

فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه با اشاره به پیش رو بودن ایام محرم الحرام افزود: می بایست از هم اکنون با به کارگیری و آموزش پلیس های افتخاری، پلیس یاران محرم و مسئولان هیئت های مذهبی مطالبات پلیس و باید ها و نبایدهای مورد نظر را جهت کسب آمادگی مورد توجه قرار داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top