قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 308402
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی درست و تحلیل دقیق شرایط ،لازمه مدیریت صحیح چالش های ترافیکی

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "سید تیمور حسینی" در جلسه قرارگاه کاهش تصادفات پلیس راه و راهور شرق استان تهران که با حضور سردار "کیومرث عزیزی" فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان انتظامی استان برگزار شد ضمن تبریک دهه ولایت گفت:يكي از مهم ترين رویکردهای ناجا در حوزه ترافيكي، افزایش کارایی و ارتقاء اثربخشي اقدامات و بهره گيري صحيح و هدفمند از ظرفيت ها و تلاش هاي كاركنان است.

اين مقام ارشد انتظامی با تاكيد بر اینکه پلیس باید در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد افزود: کارکنان پلیس باید همانگونه که در شان مردم است خدمت و بهترین خدمات را برای آسایش شهروندان ارائه کنند.

سردار حسيني استفاده از فرایندهای هوشمند سازی جاده ای را در بحث کاهش سوانح و بحران ترافیک مهم ارزیابی کرد و افزود:كاهش صدمات ناشي از سوانح و تلاش براي نجات جان انسان ها و مرتفع سازي پيامدهاي منفي ناشي از سوانح رانندگي با عزمي جمعي مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالي) است.

وی با اشاره به 3 شاخصه مهم پلیس راه در مدیریت صحیح چالش های ترافیکی  مبنی بر اشراف اطلاعاتی ، پیش بینی درست و تحلیل دقیق شرایط ، بیان کرد: هوشمند سازی محیطی ، افزايش قانون مداري و نهادينه شدن فرهنگ ترافيكي مطلوب در كليه آحاد اجتماعي از جمله برنامه ها و اولويت هاي فرهنگي پليس راه ناجا در ارتقاء ايمني محيط ترافيكي است.

رئیس پلیس راه کشور ، در پایان اظهار امیدواری کرد: با حرکت در مسير اجراي قانون و ايجاد روحيه همبستگي در بين تمام آحاد مردم و دستگاه ها روز به روز شاهد وضعيت بهتر ترافيک در معابر درون و برون شهري به ویژه شرق استان تهران باشیم.

در ادامه سردار "عزیزی" فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تبریک دهه ولایت و امامت با بیان اینکه نیروی انتظامی تعهد دارد با تمام توان در خدمت امنیت مردم باشد خاطر نشان کرد: کارکنان انتظامی شرق استان تهران در کنار راهور تمام تلاش خود را معطوف به کاهش سوانح و به حداقل رسیدن تلفات جاده ای می کنند.

وی با تاکید بر مسئول سازی در حوزه ترافیک افزود: با انجام کار تکرای نمی شود نتیجه متفاوت گرفت و باید رویکرد علمی را در کنار ذهنیت در راستای تحول بکار برد .*

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top