آخرین اخبار

کد خبر: 308405
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

گرمسار میزبان جشنواره فیلم کودک در استان سمنان شد

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، نعمت اله قنبری نیکدل عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی ارشاد اسلامی گرمسار، ضمن بیان اینکه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان از ۲۸ مردادماه در سراسر کشور آغازشده است، اظهار داشت: این شهرستان میزبان اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم کودک در استان سمنان است.

وی با بیان اینکه در این جشنواره سهمیه استان سمنان اکران ۱۰ فیلم کودک و نوجوان است، افزود: آئین افتتاحیه سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در استان پنجشنبه ۳۱ مردادماه به میزبانی سالن سینما ابریشم گرمسار برگزار می‌شود.

تماشای رایگان فیلم‌های جشنواره

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد گرمسار با تأکید بر لزوم تشویق کودکان و نوجوانان برای حضور در این مراسم و تماشای فیلم‌های این دوره از جشنواره، بیان کرد: تماشای فیلم‌های این جشنواره رایگان بوده و عموم مردم به‌ویژه کودکان و نوجوانان می‌توانند در سه سانس عصر در سینما ابریشم گرمسار برای تماشای فیلم‌ها حضور یابند.

قنبری نیکدل با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، خاطرنشان کرد: حضور خانواده‌ها همراه با کودکان و نوجوانان خود در محیط سینما نقش مؤثری در تحکیم روابط خانواده با فرزندان دارد و این امر قطعاً در فرهنگ عمومی و حمایت از سینمای کشور نیز نقش‌آفرین خواهد بود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top