کد خبر: 308441
تاریخ انتشار: جمعه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

بلوار امام علی(ع) پردیسان قم بازگشایی شد.

بلوار امام علی(ع) پردیسان قم بازگشایی شد.

بلوار امام علی(ع) پردیسان قم بازگشایی شد.

تاریخ انتشار: 1398/05/31|   بازدید: 2 |  
print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: با عنایت به درخواست‌های مکرر مردمی و پیگیری های متعدد مسئولین محترم منطقه برای بازگشایی پروژه تکمیل بلوار امام علی(ع) هم زمان با ایام عید سعید غدیر و به مناسبت هفته دولت، این بلوار بازگشایی شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم ، حسن صبوری ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات تکمیل بلوار امام علی(ع) پردیسان قم از سال 1396 آغاز گردید اما به دلایلی از جمله وجود معارضات، تورم و انجام تاسیسات و لوله گذاری روند پیشرفت آن کند شده بود.

وی افزود: در این پروژه عملیات‌های تخریب بتن و جداول طرح قدیمی بلوار، جدول‌گذاری مسیرها، تخریب آسفالت بخشی‌هایی از مسیر قدیمی، تخریب و عقب‌نشینی دیوار محوطه دانشگاه باقرالعلوم(ع) و احداث مجدد آن،خاکبرداری حدود 25هزار مترمکعب، خاکریزی حدود 1 هزار مترمکعب، دال‌گذاری بر روی خطوط تاسیساتی و اجرای نهرها و روفوژ و دریچه و پل‌های فلزی مربوط، اجرای زیر اساس و اساس و اجرای آسفالت حدود 15 هزارتن اقدامات اجرایی در ساخت واحداث این پروژه بوده است.

صبوری اظهار داشت: اين بلوار ده باند (در دو لاین رفت و برگشت) به طول ۲۳۰۰متر بلوارآزادی(کانال) را از میدان شهدای منا به میدان شهدای فردو در جاده كهك و بلوار امام صادق(ع) متصل کرده و باعث تسهیل عبور و مرور ساکنین منطقه پرديسان بویژه اهالی محلات مسکن مهر خواهد شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top