آخرین اخبار

کد خبر: 308921
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۲۱:۵۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندان های استان قم درجلسه شورای اداری: توسل به مدیریت جهادی و استفاده صحیح از منابع و ظرفیت ها راهگشاست

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،در ابتدای این جلسه معاونت اداری مالی و تنی چند از روسای زندان های تابعه و مسئولین واحد های مختلف گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود ارائه نمودند.

حجت الاسلام تهامی پس از استماع گزارشات ارائه شده ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه ماتم آل الله با اشاره به ضرورت تشکیل جلسات شورای اداری و پیگیری مصوبات آن بصورت متناوب و استفاده مناسب از منابع و ظرفیت ها را با توسل به مدیریت جهادی راهگشا عنوان نمودند.

وی با بیان نکاتی از جمله تشکر از پرسنل خدوم در جهت انجام امور محوله و رضایت نسبی که از جدیت و پیگیری در امورات وجود دارد گفت ما نباید نقاط ضعف و کاستی ها را نادیده بگیریم و لذا جهت مرتفع شدن کمبود ها باید تلاش مضاعف کنیم.

مدیرکل زندان های استان افزود : جهت نظم و انضباط کاری باید از فرآیند علمی، واگذاری- اقدام  -اتمام- گزارش پایان کار تبعیت و در بررسی های اولیه نیازها و عوامل مزاحم را شناسایی  و مشکلات سد راه را گزارش و با رفع موانع تصمیمات را اجرایی نماییم.

وی با اشاره به فرمایش مقام عظمای ولایت مبنی بر مدیریت پروری و نخبه گزینی در کشور بیان داشتند از همه همکاران میخواهم استعدادهای خود را شکوفا کنند و ضمنا همکارانی را که توانایی مدیریت در سطوح مختلف زندان بانی را دارند شناسایی تا طرح تربیت مدیران آینده در دستور کار قرار گیرد.

ایشان ابراز داشتند اجرای طرح تحول سلامت و ارتقاء سلامت زندان بانی نوین امری ضروری است و برای ارتقاء کیفیت خدمات دهی به جمعیت هدف توجه ویژه به موانع، چالش ها، و ماهیت رفتار ارتکابی و شناسایی آسیب ها باید در دستور کار قرار و شناخت آسیب ها بطور تخصصی پیگیری شود.

وی در پایان فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در زندان قم را مثبت ارزیابی و از عوامل اجرایی تشکر و قدردانی نمود .

گفتنی است این جلسه در مجتمع فرهنگی تفریحی شهید لاجوردی با حضور اعضاء شورای اداری تشکیل گردید.

 

 


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top