کد خبر: 308974
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

نظم و امنیت عزاداران حسینی به نحو احسن تامین می شود

نظم و امنیت عزاداران حسینی به نحو احسن تامین می شود

گروه استان ها –تهران بزرگ –رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه خدمت به عزاداران امام حسین(ع) افتخار بزرگی است بیان داشت: نظم و امنیت عزاداران حسینی به نحو احسن تامین می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" در جلسه با روسای پلیس های تخصصی با تاکید بر اینکه محرم به خصوص دهه اول و به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی فرصت مغتنمی است که باید به نحو مقتضی از برکات و ثمرات این ایام استفاده کرد و به عزاداران حسینی از صمیم جان خدمت رسانی کنیم، بیان داشت : امروز بحمدالله پلیس از سرمایه اجتماعی قابل قبولی در سطح جامعه برخوردار است و باید تلاش کنیم که این سرمایه و اعتماد اجتماعی را با خدمت رسانی هرچه بهتر و سریع تر افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه مردم سرمایه اصلی نظام و انقلاب هستند و باید اعتماد،اطمینان و باورشان را با خدمت رسانی شایسته افزایش دهیم، عنوان کرد: فرصت محرم از جمله مهمترین و مغتنم ترین فرصت هایی است که می توانیم با حضوری پررنگ و مؤثر،اعتماد و اطمینان مردم نسبت به پلیس را ارتقاء بخشیم.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص فلسفه قیام امام حسین(ع) اعلام کرد: قیام سید و سالار شهیدان زمینه ساز برملا شدن چهره تزویر،ریا و افشا خط منکر و انحراف یزیدیان در دین شد.

وی افزود: قیام امام حسین(ع) خط حق و باطل را برای همیشه مشخص کرد و نشان داد که حق همیشه بر باطل پیروز است.

سردار رحیمی اعلام داشت: باید از عاشورا عبرت گرفت، حادثه عاشورا در تاریخ جریان دارد و این اتفاق در اعصار و دوره های مختلف به شکل های گوناگون حادث می شود. از این رو باید مواظب باشیم که در خط ولایت باشیم وگرنه یزیدی خواهیم شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با تاکید بر اینکه نظم و امنیت عزاداران حسینی باید به نحو احسن و مطلوب تامین شود بیان داشت: خدمت به عزاداران و ارادتمندان امام حسین(ع) افتخار بزرگی است که باید با خدمت شایسته و مناسب این فرصت را غنیمت بشماریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top