قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309290
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۰:۳۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تکریم ومعارفه سرپرست معاونت سلامت واصلاح وتربیت وسرپرست ارزیابی عملکردبازرسی وپاسخگویی به شکایات

مراسم تکریم و معارفه بنیادی سرپرست معاونت سلامت واصلاح وتربیت و صفایی سرپرست ارزیابی عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات با حضور حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان ، احمدی معاونت اداری مالی ، و مدیران و روسای ستادی، و روسای زندانهای تابعه در زندان قم برگزار شد .

در بخش آغازین این مراسم تهامی مدیر کل زندانهای استان با اشاره به اینکه نگاه متحولانه به حوزه مدیریتی در نظام زندانبانی اسلامی لازمه اش مجهز بودن به علم روز مدیریت وهمچنین آگاهی و اشراف کامل به امور محوله می باشد افزود: یکی از استراتژی های مهم ایجاد فضای آرام در زندان است که بر اساس آن می توان با اولویت بندی در امور به حل مسائل در حوزه های مختلف پرداخت . لذا مقوله اصلاح و تربیت در زندان بسیار با اهمیت است و باید در این حوزه با ظرافت خاص برنامه و اهداف را دنبال کرد تا کمترین تبعات و حاشیه ها را داشته باشیم.

ایشان خاطر نشان کرد: باید کارگروهی و بین بخشی در سطح زندانها تمرین تا با هماهنگی بیشتری به قشر آسیب پذیرجامعه یعنی زندانیان خدمات ارائه نمائیم .

وی با اشاره به اینکه همه افراد باید در امر سلامت و ارتقاء شاخص های آن سهیم باشند افزود : اجرای درست قوانین ومقررات یکی از وظایف مهم و اصلی بازرسی است لذا باید جهت ارتقاء سلامت گلو گاههای آسیب پذیر شناسایی و از افراد با تجربه و متعهد و تأیید شده برا مدیریت آن قسمت استفاد گردد.

وی با تجلیل از خدمات ارزنده ارائه شده از سوی صفایی معاون اسبق سلامت و اصلاح وتربیت و برای ایشان در سمت جدید سرپرستی ارزیابی عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات با توجه به داشتن شاخصه های خدمت صادقانه ،تجربه وتعهد، وسوابق متعدد مدیریتی آرزوی موفقیت وحجت الاسلام بنیادی را که از پرسنل متعهد، ساعی ، ومجرب و بیش از یک دهه در پست های مختلف منشاء خدمات ارزنده بود به عنوان سرپرست معاونت سلامت واصلاح وتربیت منصوب کرد.

گفتنی است در پایان لوح انتصاب حجت الاسلام بنیادی سرپرست معاونت سلامت اصلاح و تربیت و حجت الاسلام صفایی سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و بازرسی از سوی مدیر کل زندانهای استان به نامبردگان اهداء گردید.


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید  www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom



+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید




Scroll to Top