قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309312
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۹:۴۸
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
رئیس انجمن صنفی تبلیغات استان قم گفت:

تراکسی رسانه ای جدید است / کمک تراکسی به سیل زدگان

رئیس انجمن صنفی تبلیغات استان قم گفت: در حال حاضر شاهد افزایش و تغییر نوع رسانه ها هستیم که با توجه به تعریف رسانه تراکسی از هر لحاظ می تواند یک رسانه ی کارآمد و اثرگذار باشد، به طور مثال در زمان کمک به سیل زدگان بهترین مکانی که توانستند بسته‌های 125 هزار تومانی اجناس مردم را بفروشند و هزینه آن را به حساب سیل‌زدگان واریز کنند سازه تراکسی بود.

مجتبی قانونی در گفتگو با قم پرس، با بیان اینکه اکنون کانون تبلیغاتی به جایگاهی رسیده که بتواند با رسانه جدید در قالب تبلیغات محیطی حرفی برای گفتن داشته باشد، خاطرنشان کرد: انجمن صنفی تبلیغات با حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی و تبلیغات توانست اقدامات لازم را جهت کمک به ایجاد این سازه انجام دهد.

وی انتخابات پیش رو را به عنوان فرصت و تهدید عنوان کرد و افزود: تراکسی رسانه ای جدید در عرصه حمل و نقل شهری در داخل تاکسی‌ها است که می‌تواند برای معرفی و تبلیغ به کار برده شود که محدودیتی به جز قوانین و مقررات تبلیغاتی کشور برای آن وجود ندارد.

رئیس انجمن صنفی تبلیغات استان قم با اشاره جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان از طریق تراکسی گفت: بهترین مکانی که توانستند بسته‌های 125 هزار تومانی اجناس مردم را بفروشند و هزینه آن را به حساب سیل‌زدگان واریز کنند سازه تراکسی بود که به این منظور 300 دستگاه تاکسی درگیر شدند و این رویدادهای فرهنگی و حمایتی مردم را پوشش داد.

وی خاطرنشان کرد: کانون تبلیغاتی رستار ایرانیان علاوه بر طراحی و تولید به دلیل آنکه کانون آگهی تبلیغاتی هستند می‌توانند از سازه خود بهره‌برداری کنند و اینگونه نیست هر کسی با خرید تراکسی بتواند تبلیغات کند.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top