قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309313
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۹:۵۸
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل
مدیر بازرگانی کانون تبلیغاتی رستار ایرانیان:

تراکسی یک سازه ملی است / شریکی درآمدزا برای رانندگان تاکسی

مدیر بازرگانی کانون تبلیغاتی رستار ایرانیان با اشاره به اینکه این سازه محدود به شهر قم نیست گفت: تراکسی در ابتدای کار پیشنهادات مختلفی از چند استان داشت که نشان می دهد یک سازه ملی است؛ همچنین پس از اجرای پایلوت در استان قم رانندگان تاکسی اذعان داشتند که این سازه به عنوان یک شریک تجاری صرفا سودآور عمل کرده است.

محمدرضا نوری در گفتگو با قم پرس، نگاه به تراکسی را تنها محدود به شهر قم ندانست و افزود: این سازه ابزار خوب و مناسبی است که در ابتدای کار با توجه به پیشنهادات مطرح شده نشان داده به زودی در سطح کشور شاهد رشد این سازه باشیم.

وی با بیان اینکه تراکسی از دو کلمه تراکت و تاکسی تشکیل شده است خاطرنشان کرد: تراکت و کاتالوگ یکی از ابزارهای تبلیغاتی است که برای معرفی و کارهای تبلیغاتی استفاده می‌شودتراکسی به عنوان یک جایگزین می‌تواند تغییر خوبی در بحث تبلیغات در سطح کشور ا یجاد کند.

مدیر بازرگانی کانون تبلیغاتی رستار ایرانیان با اشاره به اهمیت تراکسی و جایگزینی آن برای کاغذ بیان کرد: اکنون قیمت کاغذ گران شده و برای خرید کاغذ باید ارز از کشور خارج کنیم تا بتوانیم تراکت چاپ کنیم، تراکسی این توانایی را دارد که جایگزین بخش عمده ای از این هزینه شود به طوری که تراکسی می‌تواند در یک ماه جایگزین هزار و 500 تا 2 هزار عدد تراکت و پوستر شود.

وی به حمایت تراکسی از رانندگان تاکسی اشاره کرد و افزود: رانندگان از اقشار ضعیف و زحمت‌کش هستند در حالی که کمترین خدمات و امکانات برای رانندگان تاکسی تعریف شده است. در تراکسی رانندگان شریک و همکار هستند و به دو شکل می‌توانند از تراکسی بهره‌مند باشند که درآمد ثابت ماهیانه و خدمات ویژه برای آنها تعریف شده است.

نوری بحث اشتغال را از دغدغه‌های بزرگ کشور عنوان کرد و اضافه کرد: تراکسی می‌تواند نقش مثبتی در بحث اشتغال داشته باشد و با گسترش تراکسی در سراسر کشور اشتغال مستقیم و غیر مستقیم مربوط به این سازه نیز افزایش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در نظر داریم تراکسی در استان‌های دیگر نیز اجرا شود تصریح کرد: ما سعی کردیم برای گسترش این امر و همچنین مزایایی که با اجرای این سازه در ابعاد مختلف مانند جلوگیری از اسراف، پیشرفت و بروز رسانی تجهیزات تبلیغاتی، ساده سازی فعالیت های فرهنگی و ... شکل میگیرد، سازه را با قیمت مناسب در اختیار همکاران عزیز در استانهای دیگر قرار دهیم و همچنین تجربه 9 ماهه خود را به صورت جزوه و کاملا رایگان نیز به آنها ارائه می‌شود.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top