قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309358
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

پليس هوشمندانه و مدبرانه پاسدار ارزش هاي اسلامي است

پليس هوشمندانه و مدبرانه پاسدار ارزش هاي اسلامي است

گروه استان ها – آذربایجان شرقی- نماینده مردم شهرستان شبستر درمجلس شورای اسلامی گفت: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،"معصومه آقاپور" در ديدار فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" ضمن پاسداشت تلاش هاي مجاهدانه و ايثارگونه پليس در برقراری نظم وامنیت عزاداران ودستجات حسینی، اظهار داشت: نيروي انتظامي كارنامه درخشاني در حوزه هاي مأموريتي نزد مردم داشته و برخوردار از محبوبيت اجتماعي است.

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با بهره مندي از دانش روز دنيا، و تعاملات هدفمند برون سازماني نقش آفريني مثبت دارد، افزود: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ضرورت ارزش گذاري به خدمات كاركنان صديق و مخلص ناجا از سوي مردم و مسئولان را مورد تأكيد قرار داد و گفت: نيروي انتظامي يكي از افتخارات نظام اسلامي است و از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان و حضور همکاران در دستجات حسینی وبر قراری نظم امنیت تقدیر و تشکر کرد.

در اين ديدار سرهنگ "سیاوش علی فام" فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" خدمت شايسته به مردم و جامعه را محور اقدامات پليس عنوان كرد و گفت: پليس با برخورداري از اعتماد عمومي متعهدانه و مسئولانه در سنگر تأمين نظم و امنيت گام برمي دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top