کد خبر: 309430
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اربعین امسال باشکوه و متفاوت تر از سال های قبل خواهد بود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "نورعلی یاری"در حاشیه همایش "زائر یاران اربعین حسینی و پیشگیری از حوادث و سوانح ترافیک، گفت: 2 هزار و 880 روز جنگ نابرابر و نابخشودنی توسط رژیم بعث عراق بر کشور و مردم ایران تحمیل و استان ایلام 3 هزار شهید را تقدیم نظام اسلامی کرد و این افتخاری بزرگ و ماندگار در طول تاریخ خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تعبیر زیبای امام (ره) از جنگ تحمیلی که ما ابهت ابر قدرت ها را شکستیم، خاطر نشان کرد: این جنگ، جنگ حق علیه باطل بود و ملت ایران با تمام توان خود در برابر رژیم بعث ایستاد.

سردار یاری گفت: افتخار ملت ایران این است که در طول 8 سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشور به تصرف در نیامد و در سازمان ملل نیز با تمام افتخار وزیر وقت امور خارجه ایران در پشت صندلی سازمان ملل، رژیم بعث را متجاوزگر اصلی معرفی کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به ماموریت بزرگ اربعین در سال 98، افزود: اربعین امسال باشکوه و متفاوت تر از سال های قبل خواهد بود.

وی ادامه داد: پیام اربعین این است که هیچ مرزی بین امت اسلامی وجود ندارد و دشمنان اسلام بایستی بدانند و بپذیرند که مقام معظم رهبری، رهبر جهان اسلام است.

سردار یاری در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین تردد زائران عتبات عالیات از مرز مهران است، خاطر نشان کرد: این امر به خاطر امنیت و همکاری مدیران شایسته استان و تلاش پلیس و نهادهای امنیتی است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به حذف روادید در اربعین امسال، خاطرنشان کرد: بایستی تمام دستگاه های درگیر در این ماموریت خطیر، دست در دست هم و در کنار هم برای خدمتگزاری به زائران تلاش خود را مضاعف کنند.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top