کد خبر: 309559
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

توقیف تریلر حامل کالای قاچاق 26 میلیاردی در بندرعباس

توقیف تریلر حامل کالای قاچاق 26 میلیاردی در بندرعباس

گروه استان ها – هرمزگان- رئیس پلیس امنیت عمومی استان از توقیف یک دستگاه تریلر حامل 576 دستگاه بی سیم، و بیش از یک میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش 26 میلیارد ریال در بندرعباس خبر داد.

 

سرهنگ "علی اصغر عبادی نیک" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام اقدامات پیچیده پلیسی از اقدام افرادی سودجو که با انجام مراحل غير قانوني کالاهای قاچاق را از گمرک شهید رجایی بارگیری و سپس در زمان مناسب به استان های شمالی انتقال می دادند مطلح و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اقدامات فني و تخصصی از انتقال این محموله توسط یک دستگاه تریلر در محور ایسین "بندرعباس" مطلع و با هماهنگی مقام قضائی خودرو مذکور را شناسایی و توقیف کردند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو یک میلیون و 200 هزار نخ سیگار ، 20 عدد ماینر برقی، 576 دستگاه بی سیم دستی به همراه تجهیزات مربوطه، 300 عدد باطری بی سیم دستی و 400 ثوب البسه قاچاق کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش کالای کشف شده برابر اعلام کارشناسان 26میلیارد و 868 میلیون ریال برآورد شده است، اذعان داشت: متهم دستگیر شده حسب دستور قاضی سازمان تعزیرات حکومتی با قرار 30 میلیارد ریالی روانه زندان شد.

سرهنگ عبادی نیک خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top