قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309864
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۹
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

قم ظرفیت ارائه الگو مدرسه صالح را دارد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا قاسمی نیا  بیان کرد: در مدرسه صالح،‌ دغدغه تعلیم و تربیت اصیل اسلامی محقق می‌شود و نسل آینده جوانان این کشور باارزش‌های دینی پرورش‌ می‌یابند.

وی افزود: برای داشتن مدرسه صالح باید خانواده‌ها در کنار آموزش‌وپرورش حاضر باشند و در همه مراحل تعلیم و تربیت فرزند خود نقش ایفا کنند.

وی ادامه داد: همکاری نهاد خانواده با مدرسه موجب شکل‌گیری جامعه‌ای هدایت یافته می‌شود که همه اقشار آن برای رسیدن به سعادت جمعی تلاش ‌خواهند کرد.

قاسمی نیا گفت:‌ در مدرسه صالح، کادرآموزشی،‌ اولیا دانش آموزان را از خود می‌دانند و برای تعالی بخشی به برنامه‌ها از نظرات ایشان استفاده می‌کنند،‌ همچنین اولیا دانش آموزان همه توان خود را برای کمک به کادر آموزشی و ارتقا جایگاه مدرسه به کار می‌گیرند.

وی بیان کرد: در مدرسه صالح،‌ توجه به قرائت و مفاهیم قرآن کریم و همچنین اقامه نمازجماعت با حضور پرشور دانش آموزان در اولویت برنامه‌های فرهنگی قراردارد و از ظرفیت خیران برای گسترش این فریضه الهی به نحو احسن استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: برای کمک به تأمین نیازهای مادی و معنوی مدرسه صالح‌،‌ نیاز است تا گروهی به‌عنوان خیران مدرسه یار درصحنه حاضر باشند و از کادر آموزشی و پرورشی حمایت کنند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش قم گفت: شماری از والدین دانش آموزان از روحانیون حوزه‌های علمیه هستند که می‌توان از این ظرفیت برای تقویت ارزش‌های اسلامی و نهادینه ساختن معارف دینی در مدرسه استفاده کرد.

وی بیان کرد: در مدرسه صالح باید ارزش‌های اصیل اسلامی ایرانی همچون احترام به والدین و بزرگ‌ترها و ایثار و گذشت در میان دانش آموزان تقویت شود.

وی بااشاره به این که در مدرسه صالح به همه امور آموزشی و پرورشی در کنار هم توجه می‌شود، ادامه داد:‌ اگر به دنبال رشد و توسعه دانش آموزان هستیم باید در کنار تقویت جنبه های علمی و تحصیلی،‌ روحیه کار جهادی و بسیجی و انجام فعالیت‌های داوطلبانه را میان ایشان نهادینه کنیم.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top