آخرین اخبار

کد خبر: 309865
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

نصب تجهیزات مدرن فیلتراسیون در کارخانه تولیدی آسفالت شهرداری

عباس حلوائی‌زاده با اشاره به روند فعالیت کارخانه تولیدی پژوهشی امیرکبیر سازمان توسعه و عمران شهرداری، اظهار کرد: این کارخانه زیر مجموعه سازمان به تولید قطعات بتنی، آسفالت و بتن آماده و مصالح سنگی می‌پردازد.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم با اشاره به تعطیلی بخشی از این کارخانه به دلیل مباحث زیست‌محیطی و مشکلات تولیدی، تصریح کرد: با نصب بگ‌ فیلتر کارخانه با هزینه ۷.۵ میلیارد ریالی از یکماه قبل آغاز شده کارخانه مجددا با ظرفیتی مضاعف به کار خود ادامه خواهد داد.

حلوائی زاده بیان کرد: در کارخانه قبل از نصب بگ‌ فیلتر به صورت سنتی کار انجام می‌شد که پس از این نصب، کار با تکنولوژی بالا و مدرن صورت می‌گیرد.

وی با اذعان به اینکه این کارخانه در گذشته مشکلات محیط زیستی داشته که مشکل حل شده و کیفیت آسفالت تولیدی هم با نصب این تجهیزات مدرن افزایش می‌یابد، گفت: این کارخانه به خاطر مباحث تولیدی و زیست محیطی تعطیل شده بود که به چرخه کار برگشته و ظرفیت تولید ۱۲۰ تن در ساعت را خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم اظهار کرد: اگر ۱۰ ساعت کار روزانه انجام شود بیش از هزار و ۲۰۰ تن در روز به ظرفیت تولید آسفالت اضافه خواهد شد که کمک بسیاری به بهسازی روسازی معابر شهر خواهد داشت.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top