کد خبر: 309892
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

افزایش 3 برابری حجم ترددهادر ورودی مهران

افزایش 3 برابری حجم ترددهادر ورودی مهران

گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی استان گفت: با توجه به افزایش بار ورودی به شهر مهران ،محدودیت‌های بیشتری به سمت پایانه مرزی اعمال می شود.

سرهنگ "ابوالفضل کهزادی" درگفت و گو با  خبرنگار پایگاه خبری قرارگاه اربعین مستقر در مرز مهران اظهارداشت:نمودارهای آماری گویای افزایش 3 برابری میزان ترددها نسبت به روزهای قبل در ورودی شهر مهران است.

وی بیان اینکه حجم ترافیک در ورودی شمالی مهران سنگین تراز سایر مدخل های ورودی است از زائران خواست :درصورتی که با خودوری شخصی  قصد ورود به شهر را دارند از کمربندی و مبادی شرقی استفاده کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد:مشاهدات  میدانی حاکی از ترافیک سنگین صبحگاهی و شامگاهی  و اوج بار به ویژه دراین ساعات درشهر مهران است.

کهزادی درادامه بیان داشت: به رغم افزایش میزان ترددها ، به واسطه همکاری خوب دستگاه های اجرایی  و تلاش شبانه روزی همکاران، شاهد ترافیکی نیمه سنگین و نسبتا روان درمهران  هستیم.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی  استان از زائران  خواست:وسائط نقلیه شخصی خود را در پارکینگ های ورودی به شهر مهران  پارک و با حمل و نقل عمومی و اتوبوس های واحد به پایانه مرزی مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top