قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 309898
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دشمن در جنگ نرم به دنبال تضعيف ارزش هاي ديني است

مهدیان نسب بابیان این مطلب که مواد مخدر يک معضل اجتماعي و خطري است بالقوه که همه خانواده ها را تهديد مي کند  گفت: باید با عزم جمعی و با افزايش دانش و مهارت از بروز اين پديده خانمان سوز پيشگيري کنيم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ازخطرات عميق و مخرب ماهواره در خانواده ها ابراز نگراني کرد و افزود: سلطه گران غربي با تكيه بر ابزار پيشرفته و رخنه در خانواده ها ، در صدد گرفتن هويت و اعتقادات ديني و ملي شهروندان ما مي باشد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با تاکيد بر اينکه هدف والاي امر به معروف و نهي از منکر مقابله با ظلم است افزود: بي‌حجابي، بد حجابی ... ظلم به جامعه است و مردم نبايد نسبت به ظلم بي تفاوت باشند بلکه بايد راه مقابله با ناهنجاري‌ و آسيب هاي اجتماعي که همان اجراي تذکر زباني است پيدا کنند.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه به بيان مفاهيم و ويژگي هاي اصلي جنگ نرم پرداخت و خاطرنشان کرد: تهديد از طريق شبكه هاي رايانه اي و مخابراتي از تاكتيك هاي اين نوع جنگ است كه رو به فزوني دارد.

وي با تبيين تروريسم سايبري و ابعاد گوناگون آن، از شبکه هاي اجتماعي به عنوان سربازان جديد نظام سلطه و استعمارگران ياد كردو گفت: نقش معتمدین ومتنفذین در کاهش آسیب ها وجرایم اجتماعی نقشی بی بدیل دراین جبهه است.

سردار مهدیان نسب افزود: مسئولان و دست اندرکاران بايد با هوشياري تمام، پيامدهاي شوم و عواقب ناگوار استفاده ناصحيح از شبكه هاي اجتماعي را براي سطوح مختلف جامعه تشريح كنند.

وي اظهارداشت: تقويت بنيه اعتقادي و مذهبي مردم، مناسب ترين راه در برابر توطئه هاي دشمن در جنگ نرم است.

مهدیان نسب در پایان تصريح کرد: بهترين اقدام براي مصونيت در اين هجمه نرم، تحقق اصل پيشگيري اجتماعي است كه بايد از سوي تمام دستگاه ها و سازمان ها به ویژه معتمدین و متنفذین با جديت پيگيري شود.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top