کد خبر: 309898
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

دشمن در جنگ نرم به دنبال تضعيف ارزش هاي ديني است

مهدیان نسب بابیان این مطلب که مواد مخدر يک معضل اجتماعي و خطري است بالقوه که همه خانواده ها را تهديد مي کند  گفت: باید با عزم جمعی و با افزايش دانش و مهارت از بروز اين پديده خانمان سوز پيشگيري کنيم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ازخطرات عميق و مخرب ماهواره در خانواده ها ابراز نگراني کرد و افزود: سلطه گران غربي با تكيه بر ابزار پيشرفته و رخنه در خانواده ها ، در صدد گرفتن هويت و اعتقادات ديني و ملي شهروندان ما مي باشد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با تاکيد بر اينکه هدف والاي امر به معروف و نهي از منکر مقابله با ظلم است افزود: بي‌حجابي، بد حجابی ... ظلم به جامعه است و مردم نبايد نسبت به ظلم بي تفاوت باشند بلکه بايد راه مقابله با ناهنجاري‌ و آسيب هاي اجتماعي که همان اجراي تذکر زباني است پيدا کنند.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه به بيان مفاهيم و ويژگي هاي اصلي جنگ نرم پرداخت و خاطرنشان کرد: تهديد از طريق شبكه هاي رايانه اي و مخابراتي از تاكتيك هاي اين نوع جنگ است كه رو به فزوني دارد.

وي با تبيين تروريسم سايبري و ابعاد گوناگون آن، از شبکه هاي اجتماعي به عنوان سربازان جديد نظام سلطه و استعمارگران ياد كردو گفت: نقش معتمدین ومتنفذین در کاهش آسیب ها وجرایم اجتماعی نقشی بی بدیل دراین جبهه است.

سردار مهدیان نسب افزود: مسئولان و دست اندرکاران بايد با هوشياري تمام، پيامدهاي شوم و عواقب ناگوار استفاده ناصحيح از شبكه هاي اجتماعي را براي سطوح مختلف جامعه تشريح كنند.

وي اظهارداشت: تقويت بنيه اعتقادي و مذهبي مردم، مناسب ترين راه در برابر توطئه هاي دشمن در جنگ نرم است.

مهدیان نسب در پایان تصريح کرد: بهترين اقدام براي مصونيت در اين هجمه نرم، تحقق اصل پيشگيري اجتماعي است كه بايد از سوي تمام دستگاه ها و سازمان ها به ویژه معتمدین و متنفذین با جديت پيگيري شود.#

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top