آخرین اخبار

کد خبر: 309966
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۰:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

جوانان عراق در برابر فتنه‌ دشمن آگاه باشند - توطئه دشمن تمامی ندارد

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نمازجمعه یزد با اشاره به اینکه ملت ایران همواره باید در مقابل دشمنان هوشیار و آماده باشند، اظهار داشت: حتی لحظه ای غفلت در برابر دشمن جایز نیست ضمن اینکه نباید از شرایط و اخبار روز غافل شویم زیرا غفلت باعث شکست می شود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن از پیشرفت های ما بسیار نگران است، افزود: دشمن همه تلاش خود را به کار گرفت تا ایران اسلامی در عقب ماندگی بماند اما همه تلاش های آنها به لطف خدا و برکت امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) بی نتیجه ماند.

امام جمعه یزد عنوان کرد: آنها نه تنها نگران پیشرفت های کشور ما بودند بلکه می خواستند مکتب اهل بیت (ع) نیز در کشور ما رونق پیدا نکند اما می بینیم که امروز ملت ایران چگونه در مسیر اهل بیت (ع) دست از پا نمی شناسند.

ناصری بیان کرد: گرچه در کشور ما مشکلاتی وجود دارد و عده ای از مردم در سختی به سر می برند اما در شرایطی که دشمن مدام در حال دسیسه چینی است، باید اختلافات را کنار بگذاریم و با اتحاد و همدلی از فرصت ها استفاده کنیم و با بهره مندی کامل از ظرفیت های کشور در مسیر پیشرفت و توسعه قدم برداریم.

وی با تاکید بر اینکه پیشرفت آینده کشور در گرو تربیت جوانان خلاق، متفکر و با تدبیر است، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید از اکنون روی دانش آموزان کار تربیتی انجام دهد تا آنها در آینده جوانانی خلاق و متفکر و خوش فکر باشند و بتوانند پیشرفت و تعالی کشور را رقم بزنند.

امام جمعه یزد تاکید کرد: دشمن می داند که دانش آموزان و نوجوانان امروز، سرمایه های آینده ما هستند بنابراین در تلاش برای ایجاد شبهه در میان آنهاست و از سوی دیگر نیز در تلاش برای فروپاشی نظام های مقدس از جمله نظام خانواده است و سالهاست تلاش می کند این هدف خود را در کشور ما پیاده کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به استقبال بی نظیر شیعیان جهان از سفر اربعین بیان کرد: متاسفانه در کشور عراق بی تدبیری هایی برای میزبانی از زائران اتفاق افتاده و در این شرایط لازم است عراقی‌ها از کشور خود مراقبت کنند زیرا توطئه‌ها علیه کشورهای اسلامی بسیار است.

ناصری تصریح کرد: یکی از اقدامات دشمن، تحریک جوانان عراقی علیه کشور خودشان است و برای این کار به سراغ جوانان خارج از عراق رفته اند و تلاش می کنند آنها را تحریک کنند که در مناسبت هایی نظیر اربعین حسینی علیه کشور اقدام کنند که این فتنه دشمن است و این فتنه ها تمامی ندارد.

وی تاکید کرد: جوانان عراق باید نسبت به این موضوع آگاهانه برخورد کنند و اجازه ندهند دشمن با ایجاد تفرقه، کشور عراق را به سمت نابودی ببرد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top