قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310040
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

روابط عمومی ها آبروی دستگاه های اجرائی هستند

 

 

استاندار آذربایجان شرقی گفت: روابط عمومی ها به عنوان آیینه تمام نمای دستگاههای اجرائی آبروی سازمان تلقی می شوند .

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری اقتصاد آینده ، محمدرضا پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی در پنجاه و پنجمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان افزود: متاسفانه هنوز نتوانسته ایم دیالوگ های لازم برای تبیین ظرفیت ها و اقدام های انجام گرفته دولت و انتقال آن به توده ی مردم را برقرار کنیم.

 

وی با بیان اینکه شاخص اعتماد اجتماعی به 11درصد در استان کاهش یافته است اذعان داشت: فضای ارتباطی موجود در دنیای امروز نیازمند شفاف سازی و تبیین واقعیت هاست چرا که اگر منابع موثق خبر رسانی نکنند هستند افراد یا رسانه هایی که آنگونه که خود می خواهند اطلاع رسانی می کنند.

 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید همدیگر را درک کنیم اذعان داشت : این اصل که نگاه مردم را باید نسبت به خودمان اصلاح بکنیم باید به یک باور بین مدیران ، رسانه ها و روابط عمومی ها تبدیل شود.

 

وی در ادامه با تاکید به نقش حیاتی روابط عمومی ها در سازمان ها و دستکاههای اجرائی اظهار داشت: هیچ سازمان و هیچ رسانه ای نمیتواند خدمات و ظرفیت های یک مجموعه را آنگونه که روابط عمومی بر اساس باید ها و نباید های برون و درون سازمانی بیان میکند مطرح نماید.

 

پور محمدی ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید قبول کنیم در حال حاضر روابط عمومی ها در جایگاه واقعی خود قرار ندارند البته باید خبره ترین و متخصص ترین فرد در حوزه ی ارتباطات بعنوان روابط عمومی یک سازمان انتخاب شود چرا که کار رسانه ای و روابط عمومی مهارت و تخصص خود را می طلبد.

 

استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: روابط عمومی بعنوان رابط درون و برون سازمان باید از بهترین نیروهای آن سازمان انتخاب شود ومنابع مالی مناسبی نیز در اختیار داشته باشد چرا که آنچه در این حوزه مصرف می شود هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

 

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان شرقی در ادامه فضای نقد در استان را عامل پیشرفت و توسعه خواند و گفت : باید فرق بین نقد و سیاه نمایی مشخص شود و فضای نقد باید در چارچوب مشخصی مدیریت گردد.

 

استاندار آذربایجان شرقی ظرفیت فضای مجازی در دنیای ارتباطات موجود را حائز اهمیت خواند و افزود: مدیران و کارشناسان روابط عمومی با درک این ظرفیت می توانند نیاز مردم را ارزیابی و سنجش نمایند چرا که در دنیای امروز توجه به نیاز مخاطب و افکار سنجی بسیار مهم و حیاتی است.

 

وی در پایان خواستار تداوم جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با حضور مدیران اجرائی شد.

 

این گزارش می افزاید در ابتدای این نشست ذوالفقار همتی مدیر کل روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه داد ودر ادامه هر یک از اعضا به تبیین دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top