کد خبر: 310096
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

باند سارقان خودرو در اراك منهدم شد - اعتراف به 15 فقره سرقت

باند سارقان خودرو در اراك منهدم شد/اعتراف به 15 فقره سرقت

گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از انهدام باند سارقان خودرو در عمليات كارآگاهان پليس استان در اراك خبر داد و گفت:‌ اعضاي اين باند به 15 فقره سرقت خودرو و سرقت يك دستگاه موتورسيكلت اعتراف كردند.

سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در بيان جزئيات اين خبر گفت:‌ در طول يك سال گذشته با اعلام سرقت هاي متعددي از خودروهاي پرايد مدل پايين در شهرستان اراك، تيمي تخصصي از كارآگاهان پليس استان بررسي تخصصي اين پرونده هاي سرقت را آغاز كردند.

وي افزود: در روند رسيدگي به اين پرونده ها، سرانجام سرنخ هايي از اعضاي يك باند سرقت به دست آمد و در چند روز قبل با اعلام سرقت خودرويي ديگر در شهر اراك، ماموران انتظامي در يك عمليات برنامه ريزي شده، يكي از سارقان را شناسايي و در مخفيگاهش حين اوراق كردن خودروي سرقت شده، دستگير كردند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان اضافه كرد:‌ در ادامه اقدامات تخصصي كارآگاهان پليس، همدست ديگر متهم نيز در يكي ديگر از محله هاي شهر اراك شناسايي و در عملياتي جداگانه دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش 2 دستگاه خودروي سرقتي اوراق شده، كشف شد.

فرمانده انتظامي استان در ادامه بيان داشت:‌ با توجه به اسناد و مدارك به دست آمده، 2 سارق دستگير شده به 14 سرقت خودرو از اراك، يك سرقت خودروي از شهرستان قم و يک فقره سرقت موتورسيکلت از شهر شهباز شهرستان شازند اعتراف كردند.

وي با بيان اينكه سارقان با اوراق كردن خودروها، آن را به فردي مالخر در يكي از محله هاي شهر اراك به فروش مي رساندند، ادامه داد: در ادامه فرد مالخر نيز كه داراي يك مغازه استوك فروشي در يكي از محله هاي شهرستان بود، شناسايي و دستگير شد و واحد صنفي اين فرد به دليل خريد مال مسروقه با دستور قضائي پلمب شد.

سرهنگ مفخمی شهرستانی در ادامه از تحويل اقلام كشف شده از سارقان به صاحبانش اضافه كرد: تحقيقات تكميلي از سارقان با هماهنگي مرجع قضائي همچنان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top