آخرین اخبار

کد خبر: 310115
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

تامین امنیت حماسه اربعین، کارنامه درخشان عملکرد ناجا - مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به آن اعتماد دارند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله" قربانعلی دری نجف آبادی" با حضور در حسینیه مرکز آموزش مالک اشتر اراک در جمع کارکنان انتظامی و فراگیران این مرکز با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافع حرم و شهدای عرصه نظم و امنیت کشور با اشاره به تعدد ماموریت های خطیر نیروی انتظامی در مرزها و داخل کشور بیان داشت: مسئولیت سنگین برقراری نظم و امنیت ، انضباط اجتماعی ، مقابله با اشرار و قاچاقچیان و هنجارشکنان بر عهده نیروی انتظامی است.

وی با بیان اینکه عملکرد هدفمند در حوزه‌های مسئولیتی در ناجا موجب ارتقاء امنیت در جامعه می‌شود، اظهار داشت: خدمت به مردم و تلاش برای فراهم کردن محیطی امن توام با آرامش، افتخاری برای کارکنان نیروی انتظامی است.

امام جمعه شهر اراک در ادامه بر بصیرت و هوشیاری مردم و مسئولان در تمام حوزه‌ ها و به خصوص بخش امنیتی تاکید و تصریح کرد: ایران اسلامی در آغاز انقلاب در سایه رهبری حکیمانه امام راحل (ره) و در حال حاضر در سایه تدابیر فرزانه مقام معظم رهبری، ملتی بیدار و بصیر و نیروهای مسلح مؤمن، مکتبی و مقتدر بوده و همواره در برابر جریان‌های فاسد بین المللی، منطقه‌ای و مزدوران داخلی و خارجی پرعزت و پرافتخار عمل کرده است.

آیت الله "دری نجف آبادی" از نیروی انتظامی به عنوان نیرویی با عزم و اراده شکست ناپذیر در حفاظت از امنیت و آرامش مردم یاد کرد و افزود: تقویت ایمان در قوای مسلح نتیجه‌ای مطلوب توام با امنیت اجتماعی را به همراه دارد.

وی ، ارتقاء روحیه ایثار و شهادت را دژی مستحکم در برابر هجمه دشمنان دانست و گفت: عزم و اراده پلیس دو عنصر فزاینده در ثبات امنیت پایدار در جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی حضور به موقع پلیس در صحنه و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و بیان داشت: مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته و به آن اعتماد دارند.

آیت الله "دری نجف آبادی" خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی تابلوی نظام و کشور است و نوع عملکرد کارکنان ناجا در تمامی سطوح و رده‌ های مختلف، بازتاب مهمی در ثبات و اقتدار ایران اسلامی دارد.

وی با اشاره به برخی از اقدامات نیروی انتظامی در تأمین امنیت مراسم های عزاداری سالار و سرور شهیدان، از ایام سوگواری اربعین حسینی به عنوان فرصتی برای بارور شدن جلوه‌های معنویت و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت طلبی یاد کرد و ادامه داد: خدمت رسانی در این ایام فرصتی در تبلور نقش و موقعیت ناجا در پهنه گسترده جمهوری اسلامی ایران است.

آیت الله دری نجف آبادی ، حضور پلیس در مرزها و در کنار زائران اربعین حسینی (ع) را از اقدامات مهم ناجا عنوان و تصریح کرد: انجام این مأموریت خطیر در تأمین امنیت اربعین کارنامه درخشانی از عملکرد نیروی انتظامی بر جای گذاشته است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه رفتار و برخورد پلیس با مردم بایستی حکیمانه و توام با اقتدار و مهربانی باشد، تصریح کرد: مردم نیز در مقابل، موظف به احترام به پلیس و همکاری با خادمان خود در انجام ماموریت های مهم و خطیر نظم و امنیت هستند.

آیت الله "دری نجف آبادی" با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی پاسداری از حرمت جامعه، نظم ملی، اخلاق اجتماعی و حقوق مردم است، بیان داشت: بار مسئولیت ناجا بسیار سنگین است و پلیس در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان جان بر کف و با ایثار و اقتدار عمل می‌کند.

وی همچنین بر ضرورت تأمین امنیت فضای مجازی اشاره و تصریح کرد: همگام با گستره فضای سایبری و مجازی، پلیس نیز بایستی با روز آمدی و ارتقاء دانش در این زمینه اجازه جولان را به افراد فاسد و نیت های شوم در خدشه به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندهد.

امام جمعه اراک در خاتمه با اشاره به مفاهیم نهضت عاشورا، آزاده زندگی کردن را یکی از مهم‌ترین درس‌های قیام امام حسین (ع) و یاران باوفایش خواند و گفت: یکی از درس‌های مهم نهضت عاشورا، برای همه انسان‌ها این بود که صرف نظر از هر عقیده‌ای که دارند، سعی کنند در زندگی آزاده باشند و تن به هیچ گونه خواری نداده و تسلیم ستم هیچ ستمگری نشوند.*

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top