آخرین اخبار

کد خبر: 310121
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۲۲:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

اعلام ایستگاه های مختص به استراحت زائران در مسیرهای منتهی به مهران

اعلام ایستگاه های مختص به استراحت زائران در مسیرهای منتهی به مهران

گروه استان ها- ایلام- در راستای کاهش تصادفات ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان، ایستگاه های مختص به استراحت زائران در مسیرهای منتهی به مهران اعلام شد.

 


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران،  پلیس راه ، هلال احمر و سازمان حمل و نقل جاده ای استان ایلام به منظور جلوگیری از تصادفات و حوادث ترافیکی با شناسایی موکب هایی در مسیرهای خروجی پایانه مرزی مهران به سمت محورهای مواصلاتی استان، شرایط استراحت را برای رانندگان فراهم کرده اند.

زائرانی که با خودروی شخصی در محورهای مواصلاتی استان ایلام تردد می کنند هنگام دیدن این تصویر در موکب های پیش بینی شده استراحت کرده و سپس با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از هرگونه عجله و شتاب به مسیر خود ادامه می دهند.

با تجزیه و تحلیل های صورت گرفته، ۳۰ درصد تصادفات به علت تجاوز به چپ، ۳۰ درصد سرعت، ۴۰ درصد خستگی و خواب آلودگی بوده که در همین راستا ایستگاه های تلفیقی برای استراحت رایگان زائران اندیشیده شده است.

گفتنی است، این ایستگاه ها شامل ایستگاه "امیرآباد، آجرنقشینه، سه راهی جندالله، چم آ، تونل آزادی،سه راهی کارزان، شباب و تنگ قیر" است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top