قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310125
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۰
دسته: اقتصادی
پرینت
ایمیل

استاندارد سازی کالا در کشور تا رسیدن به نقطه ایده‌آل فاصله دارد

به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح چهارشنبه در دیدار با مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد اظهار کرد: همه زوایای عالم هستی بر اساس یک قانون تعبیه شده است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هر اقدامی باید در چهارچوب قوانین طبیعی، عقلی و فطری باشد، بیان‌کرد: امروزه که جهان به سمت صنعتی شدن پیش رفته است باید نیروی نظارتی برای نگه داشتن حرکت‌ها در ریل قانون افزایش یابد.

عبادی ادامه داد: امروزه نیز در کشور ما بسیاری از مشکلات و نارضایتی‌ها به علت عدم نظارت‌ها و بی‌توجهی به مباحث قانونی صورت گرفته است.

وی بی توجهی به قوانین و مسائل استاندارد در موضوعاتی چون صنایع غذایی و دارو از اهمیت مضاعفی برخوردار است، افزود: یکی از سازمان‌های نظارتی برای رعایت قوانین سازمان استاندارد است که کار آن فوق‌العاده اهمیت دارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ارتقاء سازمان ملی استاندارد در سال‌های اخیر بسیار مطلوب است، گفت: حتی در موضوع معیارهای استاندارد نیز باید استاندارد را رعایت کنیم که این مهم نیز بسیار حائز اهمیت است.

عبادی اظهارکرد: در موضوع استاندارد کالا نباید به هیچ حدی قانع شویم چرا که به واسطه مسلمان بودن مسئولیت ما در این زمینه مضاعف است.

وی بیان‌کرد: اگر انسان از منظر اخلاقی و توجه به مسئولیت فردی استاندارد باشد بی‌شک کالای دست او نیز استاندارد خواهد بود چرا که در غیر اینصورت باز هم علی‌رغم نظارت‌های صورت گرفته با مشکلات عدیده روبه رو خواهیم شد.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top