کد خبر: 310130
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مديركل دفتر امور استان هاي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد: ضرورت استفاده از ظرفيت جوانان و بانوان در پست هاي مديريتي

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، سید محسن دلبری در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران که در دفتر مدیرکل برگزار شد، هدف از سفر به استان مازندران را تبیین سیاست‌های وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی عنوان و اظهار کرد: با توجه به بررسی های به عمل آمده وضعیت اداره کل تعاون، کار و رفاه و اجتماعی مازندران در سطح کشور رضایت بخش است.
وی بر ضرورت استفاده جوانان و بانوان در پست های مدیریتی در سطوح مختلف تاکید کرد و افزود: سن مدیریتی در کشور باید پایین بیاید.
مدیرکل دفتر امور  استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار حضور موثر بیش از پیش مدیران در بین مردم برای رفع مشکلات آنها شد و گفت: مدیران کل باید در شهرستان‌ها حضوری پر رنگ داشته باشند.
دلبری با اشاره به اینکه تعامل ویژه با نماینده عالی دولت در استان ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دستور کار باشد، تصریح کرد: خدمت به مردم باید به بهترین نحو انجام شود.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top