آخرین اخبار

کد خبر: 310135
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

زائران برای استفاده ازاتوبوس های بیابانی، به مهران مراجعه نکنند

زائران برای استفاده ازاتوبوس های بیابانی، به مهران مراجعه نکنند

گروه استان ها- ایلام- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت : آن دسته از زائرانی که در هنگام بازگشت می خواهند با اتوبوس بیابانی سفر کنند به مهران مراجعه نکنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران، سرهنگ "ابوالفضل کهزادی" با توجه به شروع موج بازگشت زائران از عتبات عالیات از آنان خواست برای سوارشدن به اتوبوس ببن شهری به پایانه برکت حدفاصل پایانه مرزی و پل زائر مراجعه کنند.

وی افزود: اطلاع رسانی های لازم دراین خصوص با نصب بنر در محل پایانه مرزی  با همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان از جمله سازمان های  اتوبوسرانی صورت گرفته است.

سرهنگ کهزادی با بیان اینکه هیچ گونه  پایانه مسافربری برای استقرار اتوبوس بیابانی در داخل شهر مهران در نظر گرفته نشده است، خاطرنشان کرد: زائرانی که بدون اطلاع از این موضوع از مرز به شهر مهران بیایند؛ ناچاراً بایستی مجدداً به پایانه برکت برگردند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان درخاتمه تاکید کرد : رانندگان اتوبوس خط واحد که اقدام به جابه جایی زائران از پایانه مرزی تا پارکینگ اربعین می کنند حق پیاده و رها کردن زائر در مقصد نامعلوم را ندارند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top