آخرین اخبار

کد خبر: 310176
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

ورود ۱۶۵ هزار زائر به کشور در ۲۴ ساعت گذشته - ۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه اتوبوس روزانه کار انتقال زائران در مرز مهران را انجام می دهند

ورود ۱۶۵ هزار زائر به کشور در ۲۴ ساعت گذشته/ ۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه اتوبوس روزانه کار انتقال زائران در مرز مهران را انجام می دهند

گروه استان ها – ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به ورود ۱۶۵ هزار زائر به کشور در ۲۴ ساعت گذشته از مرز بین‌المللی مهران گفت: روزانه ۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه اتوبوس کار انتقال زائران از مرز به داخل کشور را انجام می‌دهند.

سردار" نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران، اظهار داشت: در حال حاضر کار انتقال زائران از مرز به  استان های مقصد در داخل کشور با بسیج تمام امکانات در حال انجام است.

 وی ادامه داد : مرز بین‌المللی مهران همچنان به عنوان شلوغ ترین مرز برای سفر اربعین بوده، ولی در عین حال تردد ها از این مرز با برنامه ریزی مناسب به سهولت در جریان است.

  فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به کار انتقال زائران از پایانه برکت در مرز مهران اشاره و تصریح کرد :روزانه بالغ بر  ۵ هزار و ۳۰۰ دستگاه اتوبوس کار جابه جایی و انتقال زائران در این پایانه به سراسر کشور را بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۱۶۵ هزار زائر از مرز مهران وارد کشور شده‌اند و در این مدت نیز ۳۴ هزار زائر از این مرز عازم عتبات عالیات شدند.

 فرمانده انتظامی استان ایلام به زائران توصیه کرد : با توجه به حجم بالای ترافیک در جاده‌های مواصلاتی، استراحت کافی را در طول مسیر انجام و از شهروندان خواست حتی الامکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top