قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310259
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۲۰:۵۰

مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علوم و معارف اسلامی

گروه خبر: «حجت‌الاسلام والمسلمین خالق‌پور»، جانشین ریاست جامعةالمصطفی، در مراسم تکریم و معارفه مدیر مدرسه علوم و معارف اسلامی، ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم، با بیان این که هدایت، از ویژگی‌های بارز قرآن کریم است، گفت: تردیدناپذیری آیات الهی، صلاحیت هدایت را نصیب قرآن کریم کرده است.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی، وی با بیان این که در اصل و محتوای قرآن کریم تردیدی وجود ندارد، اظهار داشت: حقیقتی می‌تواند هدایت جامعه را برعهده گیرد که تردیدهای درونی و بیرونی را از خود دور سازد.

جانشین ریاست جامعةالمصطفی رسیدن به ثبات عقیدتی و تحکیم باورها را از الزامات ورود به وادی هدایت دیگران عنوان کرد و تصریح کرد: طلاب علوم دینی باید جنبه‌های هدایتگری خود را با تقویت بنیه‌های دینی و معرفتی ارتقا دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خالق‌پور، در بخش دیگری از سخنان خود، به ویژگی‌های بارز مدرسه علمیه علوم و معارف اسلامی اشاره نمود و ابراز داشت: در نخستین دیداری که از این مدرسه داشتم، شیفته ویژگی‌ها و جایگاه والای این مجموعه فاخر و ارزشمند و نیز ارتباطات برادرانه و پدرانه استادان و شاگردان شدم.

وی بیان کرد: با توجه به فضیلت‌های اخلاقی و علمی «حجت‌الاسلام والمسلمین شاکری»، مأموریت ایشان در بستر بزرگ هندوستان ادامه خواهد یافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین خالق‌پور، در پایان سخنان خود، به ویژگی‌های بارز مدیریتی «حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی نجفی» اشاره نمود و خاطرنشان ساخت: توانمندسازی طلاب در حوزه زبان‌‌آموزی و اهمیت ورود به این جایگاه، از برنامه‌هایی است که بی‌شک مورد توجه مدیریت جدید مجموعه خواهد بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاکری نیز در ادامه این مراسم، با بیان این که همواره خداوند متعال را شاکریم که در همه کارها، دوستان خوبی بر سر راه ما قرار داده است، اظهار داشت: کفایت و لیاقت این عزیزان، نقش بسزایی در رسیدن مجموعه به اهداف ترسیم‌شده داشته است.

وی ضمن ارائه تاریخچه‌ای از تأسیس مدرسه علوم و معارف اسلامی المصطفی، بیان کرد: این کار و روند مبارکی که امروز شاهد آن هستیم، به برکت اخلاص استادان و مسئولان و عنایات الهی است.

مدیر پیشین مدرسه علوم و معارف اسلامی به ویژگی‌های فاخر طلاب این مدرسه علمیه اشاره نمود و اظهار داشت: استاد، ماهیت و جوهره حوزه‌های علمیه است؛ از این رو، این مدرسه با توجه به این مهم، با انتخاب استادان فاخر و متبحر در علوم مختلف اسلامی، زمینه فراگیری و تحصیل طلاب را بیش از پیش فراهم نموده است.

نماینده جامعةالمصطفی در هندوستان، در ادامه، به انتخاب شایسته حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی به عنوان مدیر این مدرسه اشاره نمود و خاطرنشان ساخت: حسن انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی نجفی، همه نگرانی‌ها را درباره آینده این مجموعه تحول‌آفرین برطرف کرد و امیدواریم تحت اشراف ایشان بتوان با نگاهی تحول‌آفرین، ضمن ارتقای سطوح فعالیتی، زمینه‌های رشد و تعالی طلاب این مجموعه را بیش از پیش فراهم نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاکری ضمن اشاره به تشنگی روزافزون جهان در مورد معارف ناب الهی، بر حمایت و توسعه فعالیت‌های فاخر این مجموعه تأکید نمود و یادآور شد: گسترش فعالیت‌های مدرسه علوم و معارف اسلامی، در گرو نگاهی خاص و اصیل‌ به رویکردهای این مجموعه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی نجفی نیز در بخش دیگری از این مراسم، ضمن اشاره به آیاتی از قرآن کریم، با بیان این که بهترین سنین برای خودسازی و خودباوری، نوجوانی است، خاطرنشان کرد: انسان در این سنین، با ترسیم شالوده فکری، زیربنای زندگی آینده خود را می‌سازد؛ باید فرصت‌های طلایی ازدست‌رفته را قدر بدانیم؛ همه موفقیت‌های آینده انسان، در سنین نوجوانی رقم می‌خورد.

مدیر جدید مدرسه علوم و معارف اسلامی با بیان این که تک تک طلاب و دانش‌پژوهان المصطفی عناصری برای ارتقای بینش‌های معرفتی جهانیان خواهند بود، خاطرنشان کرد: در سایه ایمان و اعتقاد به خداوند متعال، انسان به برترین مقامات دست خواهد یافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی نجفی، در بخش پایانی سخنان خود، اخلاق و خودباوری را در سایه آموزه‌های وحیانی قرآن، شعار سال این مجموعه عنوان کرد.

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top