قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310266
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

مدير كل دفتر امور استان هاي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي: جوان گرايي در مديريت، نياز امروز كشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، سید محسن دلبری در جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد که با حضور محمد حسین ریاحی مدیر کل، مدیران و روسای ستادی و شهرستانی این اداره کل برگزار شد، گفت: معتقدم تمامی افراد جامعه، از طبقات مختلف اجتماعی از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره مند هستند.
وی با بیان این که این وزارتخانه با بدنه اجتماعی کشور در ارتباط است، تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با افراد از قبل از تولد تا پس از مرگ در ارتباط است .
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر تعامل و ارتباط مستمر مدیران ستادی و شهرستانی با نمایندگان مجلس، استاندار و فرمانداران تاکید کرد و گفت: مدیران باید ارائه گزارش برنامه ها و فعالیت های خود را در اولویت کارها قرار دهند و از طرق مختلف، اقدامات و فعالیت های دولت را به نمایندگان و مردم اطلاع رسانی کنند.
دلبری تصریح کرد: مدیران کل نباید در اتاق های خود بنشینند بلکه باید به صورت مستمر از واحدهای کارگری، مراکز درمانی و بیمه ای، بانک ها بازدید و در بین کارگران و مراجعین حضور یابند.
وی با تاکید بر این که مدیران نقش مهمی در استان ها ایفا می کنند، تصریح کرد: مدیران باید با حضور در بین مردم و با برگزاری جلسات متعدد با نمایندگان جامعه کارگری، کارفرمایی و تعاونگران، خدمات دولت را برای آن ها تبیین کنند و به صورت مستمر، برنامه های ابلاغی مقام عالی وزارت را گزارش دهند.
دلبری در پایان تاکید کرد: مدیران باید تفکر جانشین پروری و جوان گرایی را تقویت کنند.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top