آخرین اخبار

کد خبر: 310274
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

با دستور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي بازسازي اولين ورزشگاه كارگري كشور آغاز شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، ابراهیم صادقی فر به همراه مدیرکل امور ورزشی به منظور بررسی راههای بازسازی اصولی نخستین و بزرگترین مجموعه ورزشی کارگری در ایران از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بازدید کرد.

صادقی فر در این مراسم با اشاره به بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ابتدای ماه جاری از مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی و موافقت با بازسازی اساسی قدیمی ترین ورزشگاه کارگران اظهارکرد: بدین ترتیب طرح و برنامه جامع بازسازی مجموعه در دستور کار معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار گرفت.
وی ضمن تقدیر از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص موافقت با بازسازی مجموعه شهید معتمدی، همچنین از بخش های مختلف ورزشی و تاسیساتی مجموعه ورزشی شهید معتمدی بازدید کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین در جمع کارکنان این مجموعه اظهارکرد: یقینا تک تک شما نسبت به این ورزشگاه عرق و تعصب دارید و اینجا را همانند خانه خود می دانید که به رغم گذشت نیم قرن از احداث چنین مجموعه بزرگ و پر قدمتی توانسته اید با رسیدگی دلسوزانه به آن، بسیار خوب و قابل استفاده نگه دارید.
وی تاکید کرد: بالغ بر 40 میلیارد ریال به منظور بازسازی مجموعه معمتدی تصویب شده و یقینا بر اساس اولویت بندی ها نسبت به بازسازی برخی فضاها و همچنین ساخت و احداث فضاهای جدیدتر اقدام خواهد شد. 

صادقی فر این اقدام را در جهت افزایش امکانات رفاهی و ورزشی و استفاده مطلوب کارگران و فرزندان ایشان و همچنین خانواده ها دانست و تصریح کرد: بازسازی زمین چمن فوتبال، خوابگاه، سالن کشتی، استخر و سایر بخش ها قرار دارد .

فرزاد حیدری مدیر کل امور ورزشی و حامد حاجی پور مدیرمجموعه معتمدی نیز در این برنامه بازدید حضور داشتند.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top