آخرین اخبار

کد خبر: 310323
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۱۰
دسته: اخبار قم
پرینت
ایمیل

تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح در دستور کار طرح اقدام ملی استان قم است.

تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح در دستور کار طرح اقدام ملی استان  قم است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم خبر داد:

تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح در دستور کار طرح اقدام ملی استان قم است.

تاریخ انتشار: 1398/07/30|   بازدید: 4 |  
print

حسن صبوری با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده میان وزارت راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: مراحل اجرایی شدن طرح تامین مسکن کارکنان نیروهای مسلح استان آغاز شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، در راستای تحقق طرح اقدام ملی تولید مسکن و برای اجرای تفاهم ‌نامه منعقد شده میان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن نیروهای مسلح استان، جلسه ای مشترک با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل راه و شهرسازی و نمایندگان نیروهای مسلح برگزار شد.

صبوری با تاکید بر ضرورت اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن عنوان کرد: تامین مسکن برای نیروهای مسلح یکی از شقوق این طرح است که با توجه به تفاهم نامه وزارت دفاع و راه و شهرسازی مقرر شده که ۱۰۰ هزار واحد در کل کشور برای کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح احداث شود که با توجه به برش استانی، این موضوع در استان قم عملیاتی گردیده است.

وی اضافه کرد: این تفاهم ‌نامه در راستای اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا و همچنین سیاست ‌های حمایتی دولت و اهمیت موضوع مسکن در اقتصاد خانواده و رونق تولید و اشتغال انعقاد شده و تمامی کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح و سازمان‌ها مؤسسات و شرکت‌های وابسته به نیروهای مسلح شامل این تفاهم نامه خواهند شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم مدت زمان اجرای این پروژه از سوی وزارت راه و شهرسازی را سه سال اعلام کرد و افزود: با توافق طرفین مدت قابل تمدید خواهد بود که بر اساس این توافقنامه شناسایی و معرفی کارکنان و بازنشستگان فاقد مسکنِ واجد شرایط به وزارت راه و شهرسازی بر عهده وزارت دفاع خواهد بود.+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top