کد خبر: 310564
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۰

توجه المصطفی به خدمات رسانه‌ای برای جهان اسلام

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعةالمصطفی، در این دیدار، رئیس جامعة‌المصطفی- واحد مشهد گفت: صدا و سیما و جامعة‌المصطفی به عنوان دو نهاد فرهنگی و پایبند به ولایت فقیه، در روابط دوجانبه و انجام اقدامات مشترک باید بیش از اینها تعامل داشته باشند.

وی بیان داشت: به نظر بنده، در شرایط کنونی، سلسله مطالبی درباره تمدن نوین اسلامی است که بیانات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نیز هست و باید با مؤلفه‌های اصلی تمدن نوین اسلامی در زمینه آموزش، فرهنگ، علم، صنعت و موارد اجتماعی مانند عقلانیت، معنویت و عدالت و صلح تولید و کار شود.

در ادامه این دیدار نیز مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی گفت: حضور المصطفایان، که افراد اهل فکر و توانمندی هستند، در صدا و سیمای خراسان می‌تواند در حوزه رسانه‌ای، کمکی برای صدا و سیمای خراسان باشد.

«محسن نصرپور» ادامه داد: امکان بهره‌برداری از منابع و پژوهش‌های موجود در المصطفی برای تهیه‌کنندگان صدا و سیما مهم و در خور توجه است و می‌توان برای حضور صاحب‌نظران و کارشناسان خبره و توانمند المصطفی در برنامه‌های صدا و سیما و نیز خبر خراسان و رادیو برنامه‌ریزی نمود.

وی اظهار داشت: ما انتظار داریم جامعةالمصطفی- واحد مشهد در رادیو سراسری زیارت نیز برای ارتقای کیفیت محتوایی و برنامه‌های رادیویی نیز به صدا و سیمای خراسان کمک کند. در حوزه گروه کودک، ارتباط بین دو سازمان باید تقویت شود. طلاب شما در بخشی از برنامه‌ها می‌توانند در کسوت مجری فارس‌زبان یا عرب‌زبان فعالیت داشته باشند.

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، با اشاره به آمادگی صدا و سیما برای پخش کلیپ‌ها و تولیدات رسانه‌ای المصطفی گفت: صدا و سیمای خراسان باکسب مجوز، آمادگی دارد شماری از طلاب المصطفی از بخش‌های مختلف این سازمان بازدید نمایند و همچنین به منظور آموزش و ارتقای سطح کیفیت کار طلاب المصطفی آموزش‌های خود را با هزینه‌های بسیار کم و تخفیف فرهنگی ارائه دهیم.

در پایان، مقرر گردید توافقات صورت‌گرفته، در قالب تفاهم‌نامه فی مابین به امضای طرفین رسیده، در دستور کار دو سازمان قرار گیرد.

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم

سفارش آنلاین انواع آگهی ها+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top