کد خبر: 310778
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۵۷
دسته: صفحه نخست
پرینت
ایمیل

سیل فروردین ماه قم 63 میلیارد تومان خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: 63 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های مربوط به بخش کشاورزی استان مربوط به لایروبی قنوات، کانال‌های آب بر عمومی، زهکشی اراضی و جاده بین مزارع عمومی در سیل فروردین سال جاری ثبت شده است.

عباس پورمیدانی افزود با اشاره به امهال تسهیلات کشاورزان استان قم اظهار کرد: 127 میلیارد تومان اصل تسهیلات امهال شده کشاورزان استان براساس بند خ ماده 33 برنامه ششم توسعه است، بار مالی این کار 67 میلیارد تومان و اعتبارات ابلاغ شده برای آن 63 میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: کل اعتبارات ابلاغی مربوط به کمک بلاعوض به خسارت دیدگان سیل فروردین ماه ماه سال جاری در استان قم 23 میلیارد تومان و کل اعتبارات تخصیص یافته  برای آن 11 میلیارد تومان است، اعتبارات دریافتی از خزانه مربوط به کمک بلاعوض به خسارت دیدگان سیل در استان تاکنون دو میلیارد تومان بوده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم افزود: کل اعتبار ابلاغی و تخصیص یافته مربوط به تسهیلات قرض الحسنه برای خسارت دیدگان سیل در استان حدود 22 میلیارد تومان است.

پورمیدانی با اشاره به خسارت سیل در استان قم اظهار کرد: 63 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های مربوط به بخش کشاورزی استان در سامانه سجاد مربوط به لایروبی قنوات، کانال‌های آب بر عمومی، زهکشی اراضی و جاده بین مزارع عمومی در سیل فروردین سال جاری ثبت شده است.

وی ادامه داد: در خصوص کمک بلاعوض به خسارت دیدگان سیل در استان قم حدود یک میلیارد و 525 میلیون تومان به 347 نفر در استان پرداخت شده است.+ 0
مخالفم - 0

 

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top