قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۲,۰۰۰
نیم سکه
۶۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۷,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۸,۰۰۰

آخرین اخبار

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۱
پوند
۴,۶۸۵
درهم
۱,۰۳۵
دلار کانادا
۲,۸۹۹
دلار استرالیا
۲,۸۹۸
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۴۰
کرون سوئد
۴۱۸
رینگیت مالزی
۸۹۳
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۹
فرانک سوییس
۳,۸۴۴
کد خبر: 310843
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

پیشگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دستور کار یگان حفاظت از اراضی - سامانه ۱۳۱ پل ارتباطی بین مردم و یگان حفاظت از امور اراضی کشور

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس "سرهنگ ابراهیم حسن آبادی" در مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان ایلام، اظهار داشت: امروز این یگان‌ از اراضی  استان فعالیت خود را آغاز کرد که ۲۲ استان دیگر نیز با معرفی فرماندهان آنها فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 وی با بیان اینکه برخورد با تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دستور کار یگان حفاظت از اراضی قرار دارد، گفت: سامانه ۱۳۱ پل ارتباطی بین مردم و یگان حفاظت از امور اراضی کشور است.

 این مقام ارشد انتظامی افزود: پیشگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی در دستور کار این یگان قرار گرفته و برخورد قاطع و قانونی با افرادی که اقدام به تغییر کاربری و ساخت و ساز غیرقانونی در این اراضی کنند، خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه برخورد با متخلفان نگاه ویژه‌ ما است، خاطرنشان کرد: ساماندهی واحدهای گشتی در دستور کار قرار دارد و ۳۵۵ واحد گشت واکنش سریع در کشور فعالیت دارند.

 فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی، تصریح کرد: از طریق سامانه ۱۳۱ تلاش داریم، اخبار مردم را در حوزه تغییر کاربری اراضی دریافت و رصد کنیم.

 وی با بیان این که افرادی با عناوین مختلف نگاه به تغییر کاربری اراضی ملی دارند، گفت: قبل از هرگونه تغییر کاربری این افراد با مراجعه به جهاد کشاورزی از مجوز ساخت و ساز برابر قانون اطلاع و سپس اقدام به این امر کنند، چون قانون گذار برابر ماده یک قانون حفظ کاربری تغییر اراضی کشاورزی را ممنوع دانسته است.

سرهنگ حسن آبادی با بیان اینکه جز در موارد استثناء و بر اساس تبصره یک ماده یک تغییر اراضی به کمیسیون ارجاع و در آن مطرح خواهد شد،افزود: اگر ضرورت ایجاد شود تغییر کاربری در کمیسیون بر اساس قوانین انجام خواهد شد.

 فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی با خطاب به افرادی که به صورت آگاهانه اقدام به تغییر کاربری اراضی کشاورزی می کنند، گفت: بر اساس ماده ۱۰ برخورد قانونی با این افراد اعمال خواهد شد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم سرهنگ "مجتبی همتی" به عنوان  فرمانده یگان حفاظت از امور اراضی استان ایلام منصوب شد.#

 

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top