کد خبر: 310910
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۹:۵۰
دسته: دولت
پرینت
ایمیل

سردسته سارقان مسلح منزل را شناسایی کنید

سردسته سارقان مسلح منزل را شناسایی کنید

گروه استان ها-البرز- پلیس آگاهی استان با انتشار تصویر سردسته سارقان مسلح منزل که در مناطق مختلف استان های البرز و تهران اقدام به سرقت کرده بودند، از شهروندان خواست: چنانچه از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفتند، برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پایگاه یکم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

سرهنگ "محمد نادربیگی"، رئیس پلیس آگاهی استان البرز، اظهار داشت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر سرقت منزل در مناطقی از "جهانشهر و کوی کارمندان کرج" و تیراندازی سارقان به سمت ماموران کلانتری و متواری شدن آن ها موضوع به صورت ویژه از سوی پایگاه یکم پلیس آگاهی استان پیگیری شد.

وی افزود: کارآگاهان با تلاش های شبانه روزی و با اقدامات گسترده پلیسی هویت یکی از سارقان که سردسته باند سرقت بود را شناسایی کرده و مخفیگاه وی در شهرستان ملارد استان تهران ردیابی شد.

این مقام انتظامی، گفت: کارآگاهان با دریافت نیابت قضائی به محل سکونت وی اعزام و پس از محاصره مخفیگاهش پس از 40 دقیقه درگیری مسلحانه، متهم را دستگیر و به همراه یک قبضه سلاح کمری، تعدادی تیرجنگی، آلات سرقت، دستگاه طلایاب و دیلم به پلیس آگاهی استان البرز منتقل کردند.

وی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی تاکنون به 100 فقره سرقت منزل که چند فقره از آن ها مسلحانه بوده در مناطق مختلف استان های البرز و تهران با همدستی 2 نفر دیگر با استفاده از خودروهای زانتیا، پژو 206، اوپتیما، آزرا، سراتو، پژو پارس و پژو 405 اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به این که 2 همدست متهم شناسایی و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد، گفت: تاکنون 13 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر آنها ادامه دارد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان گفت: به منظور شناسایی سایر شکات، بازپرس شعبه 26 دادسرای ناحیه 2 کرج دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه هاي جمعي صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که توسط این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا برای پیگیری شکایت خود به پایگاه یکم پلیس آگاهي استان البرز واقع در کرج - 45 متري کاج - بلوار وليعصر(عج)- جنب کلانتري 30 اسلام آباد مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

قم پرس : منتظر دریافت پیام های شما شهروندان عزیز هستیم+ 0
مخالفم - 0

بازدید:

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top